Recepčná/ý

ATRIOS group

Miesto práce
Vajnorská 100/B, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si zodpovedná, starostlivá osoba a väčšinu dňa zdobí tvoju tvár najmä úsmev na perách? Chceš pracovať v kolektíve s ľuďmi, ktorých práca baví a chcú vidieť zmysel v tom, čo robia? Do nášho tímu hľadáme možno práve teba. Milú a vnímavú osobu, ktorá nám pomôže viesť recepciu a prevezme starostlivosť o bežný chod našej kancelárie. Tvoja práca bude nesmierne dôležitá. Všetko, čo budeš mať na starosti totiž pomáha tvoriť príjemnú atmosféru na pracovisku. A na tej nám veľmi záleží.

Hlavnou pracovnou náplňou bude:

- zabezpečenie bezproblémového chodu firemnej recepcie
- spracovanie pošty, telefonických hovorov a e-mailov
- prijímanie a uvádzanie klientov a návštev, zabezpečenie občerstvenia
- administratívna podpora kancelárie - skenovanie, kopírovanie a archivácia dokumentov
- kontrola a objednávanie kancelárskych potrieb, občerstvenia a nápojov a iných potrieb pre kanceláriu
- zabezpečenie čistoty kancelárie a kuchynky počas pracovného dňa
- starostlivosť a príprava zasadačky na stretnutia
- plnenie ďalších administratívnych úloh podľa potrieb a pokynov nadriadeného

Pracovný úväzok/ brigáda je vhodná pre študenta VŠ. Na pracovnej dobe sa vieme spoločne dohodnúť, celkový rozsah práce predpokladáme na 80 hodín mesačne. Uprednostníme kandidáta, ktorý je časovo flexibilný.
Jedná sa vždy o prácu len počas pracovného týždňa, nie cez víkendy. Bližšie informácie radi poskytneme vybraným uchádzačom na pohovore.

Spokojný kolega, spokojná celá firma. Preto sa snažíme nastaviť work-life balans každému na mieru a poskytnúť dostatok priestoru pre sebarealizáciu. Budeš patriť do rodiny ATRIOS, v rámci ktorej ponúkame:

- Možnosť kariérneho posunu
- Podpora vzdelávania – prednášky, konferencie, semináre podľa vlastného výberu
- Spoločné raňajky pre lepšie pondelky
- Zmysel pre humor, výhľad na celú Bratislavu, oslavy v strede dňa a solídne teambuil(dr)ingy

Vážime si tvoj záujem o prácu v našej spoločnosti ATRIOS real estate s.r.o. a vopred ďakujeme všetkým uchádzačom.
Životopis nám pošli e-mailom, pripojená fotografia poteší :-)
V prípade, že spĺňaš požiadavky na pracovnú pozíciu, najneskôr do 30 dní Ťa budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované v zmysle zákona nariadenia EÚ č. 2016/679 (GDPR) a 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- dobrú náladu, pozitívny prístup,
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie,
- predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii budú veľkou
výhodou,
- aktívny, zodpovedný a dôsledný prístup k pracovným úlohám,
- flexibilita,
- dochvíľnosť
- komunikatívnosť no zároveň diskrétnosť,
- schopnosť rýchlo sa adaptovať a odolnosť voči stresu,
- bežnú znalosť práce s PC (balík MS Office - Outlook, Word, Excel,...)
- aktívny vodič

Naša spoločnosť patrí do medzinárodnej skupiny ATRIOS, ktorá má na trhu svoje stabilné miesto. Pod jednou strechou spája skúsenosti realitného developmentu, projektového manažmentu a architektúry, vďaka čomu dnes na Slovensku existujú desiatky hotových projektov v najvyššej kvalite. Úzka spolupráca divízií, rodinný prístup v kolektíve a správna dávka odhodlania tvoriť kvalitné projekty je kľúčovou devízou ATRIOSU.

Pod značkou ATRIOS vzniká na Slovensku množstvo projektov. Za každý náš úspech vďačíme aj našim partnerom, ktorí s nami radi robia opakovane.

V ATRIOSE máme radi kávu, teda veľmi veľa kávy. Radi športujeme a podporujeme tak tímového ducha. Máme radi zábavu a vždy oslavujeme všetky úspechy nielen firmy, ale každého z nás. Aktuálne je nás 30 a sídlime na najvyššom, dvadsiatom poschodí myhive Vajnorská (pri OC VIVO). Tešíme sa na Teba!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4245614  Dátum zverejnenia: 25.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.