Account manažér

Atradius Crédito y Caución S.A. de Seguros y Reaseguros, pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Rajská 7, 811 08 Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiacOd 1400 Eur / mesiac Uvedená mzda je minimálna (vrátane 13. a 14. platu), konečná výška mzdy závisí od skúseností a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denná starostlivosť a zodpovednosť o existujúce portfólio klientov – denná správa klientských požiadaviek a potrieb
- zodpovednosť za prolongáciu poistných zmlúv a súvisiacej administratívy, zahŕňajúc aj pravidelné osobné návštevy klientov / obchodných partnerov
- dodržiavanie stanovených interných procesov
- mesačný prehľad / reporting ohľadom prideleného portfólia zmlúv
- náplň práce nezahŕňa akvizíciu nových klientov, ale správu už existujúcich

- práca v menšom, mladom a dynamickom kolektíve
- 13. a 14. plat vo výške mesačného platu
- 5 dní dovolenky oproti zákonnému nároku naviac
- bonusy a možnosť platového rastu v náväznosti na výsledky
- tréningový program a školenia podľa potreby ako v tuzemsku, tak i v zahraničí a iné

Pokiaľ máte chuť prispieť k atmosfére najlepšieho tímu vo svojom obore, pošlite nám svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poisťovníctvo/Bankovníctvo/Financie/Obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Ste pre nás ten správny človek, ak
- máte ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie
- dohovoríte sa dobre slovensky a anglicky
- dobre ovládate prácu s PC
- ste aktívny vodič
- ste samostatný/samostatná
- baví Vás práca v kancelárii aj kontakt s ľuďmi
- rád/rada pracujete v tíme a nebojíte sa dynamických zmien
- dá sa na Vás spoľahnúť a dôslednosť je pre Vás samozrejmosťou
- máte zmysel pre prácu v tíme
- nemáte záznam v registri trestov

Školenie angličtiny pred prvým kolom pohovorov:
The Atradius Group provides trade credit insurance, surety and collections services worldwide, and has a presence through 160 offices in 50 countries. Atradius has access to credit information on 240 million companies worldwide. Its products help protect companies throughout the world from payment risks associated with selling products and services on trade credit.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3180351  Dátum zverejnenia: 8.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac