Credit Risk Support - brigáda vhodná popri štúdiu na VŠ

Atradius Crédito y Caución S.A. de Seguros y Reaseguros, pobočka poisťovne z iného členského štátu

Rajská 7, 811 08 Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S úspešným pôsobením na slovenskom trhu rozširujeme svoje aktivity a pre náš tím hľadáme kolegu alebo kolegyňu na brigádnickú pozíciu: Credit Risk Support

Ste pre nás ten správny človek, pokiaľ:
- máte chuť pracovať, učiť sa a zaujíma Vás aktuálne dianie v ekonomike
- rada/rád pracujete v týme ale nebojíte sa samostatne rozhodnúť
- ste študentom 1. až 4. ročníka VŠ ekonomického smeru – obory spojené s podnikovou ekonomikou/účtovníctvom
- zvládate komunikáciu v angličtine a rozumiete finančným výkazom
- môžete pracovať 20 hodín týždenne

Vašou náplňou práce bude:
- spolupráca na hodnotení bonity spoločností
- príprava reportov a administratívna podpora oddelenia upisovania rizík /Risk Underwriting/
- zadávanie dát z účtovných výkazov do finančného modelu
- práca s dokumentmi a import do systému
- teamová práca na úspešnom rozvoji regionálneho pôsobenia našich aktivít

Forma pracovného pomeru:
- dohoda o brigádnickej práci študentov

Ponúkame Vám:
- výbornú prax v oblasti Credit risku v spolupráci so skúsenými kolegami
- mladý priateľský kolektív a príjemné pracovné prostredie pobočky globálneho lídra v poistení B2B pohľadávok
- stabilnú pracovnú dobu, dlhodobú spoluprácu
- nejedná sa o tele marketing ani predaj poistenia alebo finančné poradenstvo

Sme radi, ak Vás naša ponuka zaujala. Pošlite, prosím, svoj životopis na e-mail: [email protected]. Do predmetu uveďte: Administratívna podpora / Credit Risk Support a Vaše meno.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Denný študent 1. až 4. ročníka, ekonomické zameranie, ale nie podmienkou.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Školenie angličtiny pred prvým kolom pohovorov:
The Atradius Group provides trade credit insurance, surety and collections services worldwide, and has a presence through 160 offices in 50 countries. Atradius has access to credit information on 240 million companies worldwide. Its products help protect companies throughout the world from payment risks associated with selling products and services on trade credit.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2874654  Dátum zverejnenia: 19.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.