Personálny disponet/disponentka, Recruiter/ Recruitka okamžitý nástup

ATPOL Personal

Miesto práce
Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.03.2020
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 100 EUR/mesiacodmeny a iné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vyhľadávanie vhodných uchádzačov na zadané pracovné pozície
• Aktívna telefonická komunikácia
• Osobné pohovory s uchádzačmi
• Práca s internou databázou spoločnosti
• Aktívna inzercia pracovných pozícii a následná práca so životopismi, evidencia do databázy
• Aktívny prístup k práci a silná orientácia na výsledok
• Aktívna komunikácia s uchádzačmi na sociálnych sieťach

pracovný rast , školenia a služobne cesty do rakúskej republiky
finančne ohodnotenie

• Práca na plný úväzok, zamestnania
• Práca v dynamicky rozvíjajúcej sa firme
• Aktraktívna mzda
• Požadovaná aktívna znalosť nemčiny
• Pracovné skúsenosti v danom odbore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

ATPOL Personal je rakúska personálna agentúra pôsobiaca v Rakúsku, ktorej hlavným predmetom činnosti je sprostredkovanie zamestnancov pre podniky všetkých typov priemyslu, hlavne v Rakúsku a v Nemecku. Spoločnosť sa špecializuje v sprostredkovaní práce pre špecializovaných a riadiacich pracovníkov.
ATPOL Personal spolupracuje s klientmi všetkých priemyselných odvetví

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

•Požadovaná aktívna znalosť nemčiny

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3850790  Dátum zverejnenia: 17.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac