Spoločnosť ATOZ Group, pôsobiaca 25 rokov na českom a slovenskom trhu ako organizátor kongresov a vydavateľ odborných časopisov, hľadá kandidáta na pozíciu event manager / web editor.

Event manager / web editor

ATOZ Marketing Services, spol. s r.o.

Miesto práce
Hlavní město Praha
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 EUR/mesiac

Náplň práce:

redakčná správa spravodajských webov zameraných na maloobchod (písanie vlastných článkov, editácia textov iných autorov atď.)

organizácia eventov (tvorba marketingových materiálov, mediálneho a projektového plánu, koordinácia a cenové vyjednávanie s dodávateľmi a partnermi atď.)

správa profilov na sociálnych sieťach, tvorba newsletterov

Požiadavky:

výborné organizačné a komunikačné schopnosti

predchádzajúce skúsenosti s redakčnou prácou

výborná znalosť slovenského jazyka slovom a písmom (materinský jazyk)

výborné štylistické schopnosti

znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

časová flexibilita a odolnosť voči stresu

vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič)

skúsenosti s digitálnym marketingom

znalosť programu WordPress výhodou

orientácia v oblasti maloobchodu, FMCG a marketingu výhodou

Ponúkame:

zázemie firmy s viac ako 25-ročnou históriou a vedúcim postavením na trhu v Česku i na Slovensku

možnosť sebarealizácie a ďalšieho profesijného rastu

neformálne pracovné prostredie, priateľský kolektív

priamu spoluprácu s poprednými FMCG značkami

Kontakt

Adresa spoločnosti

Holečkova 657
Praha

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Lysáková
E-mail: poslať životopis

ID: 3576711   Dátum zverejnenia: 11.1.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 EUR/mesiac