Solution Design Architect

Miesto práce
Práca z domu
Od 2 800 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od preukázaných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stanete sa členom priateľského tímu, ktorý sa podieľa na vývoji aplikácie pre nášho slovenského zákazníka.

Čo by Vás mohlo zaujímať:
• Vytvárame projekty na báze JAVA a Microsoft technológií
• Používame BPM, Enterprise Architect, UML
• Používame technológiu IBM FileNet
• Modernizujeme
• Používame aj open-source technológie
• Preferujeme učenlivosť a flexibilitu pred expertnými znalosťami
• Komunikujeme predovšetkým slovensky, ale angličtina je potrebná
• Naša kultúra a prostredie ponúka možnosť prejaviť sa a nájsť si svoju cestu

Náplň práce:
Budete sa podieľať na návrhoch architektúry systémov alebo aplikácii, prípadne na zakomponovaní change requestov od zákazníka do fungujúceho systému.
Zároveň budete dohliadať na implementáciu riešení, odborne komunikovať so zákazníkom ohľadne navrhnutých riešení a participovať na tvorbe ponúk.

Výkon práce je možný v jednej z našich pobočiek: PD, BA, ZA, čiastočne aj z domu.
Zaškolenie bude prebiehať osobne na pobočke v PD. (Skúšobná doba)

Vid sekciu benefity

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za CV.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Ste ochotný/á pravidelne cestovať do Prievidze počas skúšobnej doby?
• Máte skúsenosti s použitím BPM, UML alebo Enteprise Architect?
• Máte TOGAF, prípadne inú relevantnú certifikáciu?
• Máte skúsenosti a znalosti viacerých IT technológií, hlavne technológie na báze Microsoft a JAVA?
• Máte znalosť databázových systémov?
• Bezpečnosť a prístupnosť webových aplikácii považujete za výzvu?
• Poznáte dobre všetky fázy vývoja SW – dizajn, kódovanie, testovanie, debugging, implementácia a podpora?

Eviden poskytuje služby v oblasti digitálnych služieb, cloudu, dát, vysokovýkonnej výpočtovej techniky a kybernetickej bezpečnosti.
Ako digitálny podnik novej generácie, prinášame hĺbkové odborné znalosti pre všetky odvetvia vo viac ako 53 krajinách.
Rozširujeme možnosti technológií pre podniky aj verejné orgány a pomáhame im budovať ich digitálnu budúcnosť spojením jedinečných špičkových technológií a viac ako 57-tisíc svetových talentov.
V rámci skupiny Atos dosahujeme ročný obrat vo výške približne 5 miliárd eur.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mesarosova
E-mail: poslať životopis
ID: 4547911  Dátum zverejnenia: 29.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac