Account Manager pre oblasť „Telco-Media-Technology“

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Od 2 500 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od preukázaných relevantných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho priateľského a pozitívne naladeného prostredia hľadáme skúseného obchodníka, ktorý vie preukázať a prezentovať výsledky svojej práce.

Našim zákazníkom ponúkame vlastné portfólio riešení napr. v oblasti počítačovej bezpečnosti, paperless, digitalizácie, systémov z oblasti dokument manažmentu, ale aj infraštruktúrne riešenia na kľúč s pridanou hodnotou našich expertných konzultantov.

Súčasne ponúkame riešenia v spolupráci s našimi partnermi. Našou strategickou ambíciou je vytvárať priestor pre nové inovatívne riešenia a súčasne replikovať už úspešné nasadené portfólio.

Náplň práce, úlohy a ciele

Vašim cieľom bude najmä – pro-aktívne identifikovať nové obchodné príležitosti, zachovať a rozvíjať existujúce projekty, rozvíjať vzťahy so zákazníkmi a navrhovať riešenia, ktoré spĺňajú potreby našich zákazníkov.

Zodpovedať budete za:

• Rozvoj a udržiavanie obchodných vzťahov a zabezpečenie dosiahnutia obchodných cieľov v regióne Slovenska
• Nadväzovanie a udržiavanie vzťahov so zákazníkmi zo sektoru technologických firiem „Telco – Media – Technology“.
• Prezentáciu spoločnosti a jej portfólia
• Prípravu akvizičných plánov a zabezpečenie plnenia stanoveného plánu
• Identifikáciu príležitostí, vytváranie obchodnej stratégie pre jednotlivé príležitosti, prípravu ponuky a zabezpečenie úspešného predaja v súlade so strategickými ambíciami a prioritami spoločnosti

viď sekciu benefity

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za CV v ANGLICKOM jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Od úspešného kandidáta očakávame:

• Znalosť prostredia a vzťahov z uvedených oblastí
• Viacročné skúsenosti v Account Managemente / Business Developmente v oblasti predaja IT a podnikových riešení a služieb v segmente technologických firiem (TELCO je len časť segmentu)
• Skúsenosti s rokovaniami na úrovni senior managementu
• Vynikajúce vyjednávacie schopnosti
• Detailné znalosti o dodávateľskom reťazci a pochopenie zložitosti dodávateľského reťazca vrátane vzťahov a technických súvislostí
• Vynikajúce prezentačné zručnosti a schopnosť konať ako uznávaný obchodný partner
• Schopnosť samostatne pripraviť a organizovať rokovania

Eviden poskytuje služby v oblasti digitálnych služieb, cloudu, dát, vysokovýkonnej výpočtovej techniky a kybernetickej bezpečnosti.
Ako digitálny podnik novej generácie, prinášame hĺbkové odborné znalosti pre všetky odvetvia vo viac ako 53 krajinách.
Rozširujeme možnosti technológií pre podniky aj verejné orgány a pomáhame im budovať ich digitálnu budúcnosť spojením jedinečných špičkových technológií a viac ako 57-tisíc svetových talentov.
V rámci skupiny Atos dosahujeme ročný obrat vo výške približne 5 miliárd eur.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mesarosova
E-mail: poslať životopis
ID: 4427187  Dátum zverejnenia: 8.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac