Java Backend Developer

Miesto práce
Práca z domu
2 300 EUR/mesiacFinálna výška platu závisí na preukázaných skúsenostiach.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staneš sa členom nášho projektového tímu, ktorý má cca 20 členov a budeš sa podieľať najmä na:
· spolupráci na vývoji SW riešení
· návrhoch riešení
· vývoji pridelenej časti aplikácie podľa zadanej špecifikácie, alebo iného zadania
· implementácii aplikačných funkcií, zmenových požiadaviek, testovanie vytvorených funkcií, oprava chýb, nasadenie do produkcie
· spolupráci a komunikácii s ostatnými členmi vývojového tímu pri realizácii riešenia

vid sekciu benefity
práca z domu po zaškolení

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za CV v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

• Máš viacročné skúsenosti s programovaním v Jave EE (JPA, JAX-WS) a/alebo Spring Boot?
• Máš skúsenosti s SOAP WS, Maven, Gradle?
• Poznáš vzory OOP a UML?
• Vieš používať GitLab a Git?
• Používaš a rozumieš SQL (PostgreSQL, Oracle) a NoSQL (Mongo)?
• Máš skúsenosti s Docker, Kubernetess?
• Máš skúsenosti s DevOps konceptami? Podpora automatizácie? Aplikačným monitoringom?
• Máš skúsenosti s vývojom riešení cloud native výhodou
• Máš skúsenosti s front end frameworks výhodou (napríklad Angular, React, Vue)
• Si zvedavý a máš veľkú chuť sa učiť?
• Máš zmysel pre detail, si dôsledný a vieš si určiť priority?
• Máš výborné analytické myslenie v kombinácii s kreatívnosťou?

Eviden poskytuje služby v oblasti digitálnych služieb, cloudu, dát, vysokovýkonnej výpočtovej techniky a kybernetickej bezpečnosti.
Ako digitálny podnik novej generácie, prinášame hĺbkové odborné znalosti pre všetky odvetvia vo viac ako 53 krajinách.
Rozširujeme možnosti technológií pre podniky aj verejné orgány a pomáhame im budovať ich digitálnu budúcnosť spojením jedinečných špičkových technológií a viac ako 57-tisíc svetových talentov.
V rámci skupiny Atos dosahujeme ročný obrat vo výške približne 5 miliárd eur.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mesarosova
E-mail: poslať životopis
ID: 4128161  Dátum zverejnenia: 23.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac