Java Backend Developer

Miesto práce
Práca z domu
1 900 EUR/mesiacNedaj sa odradiť zverejnenou výškou platu. Finálna výška platu závisí na preukázaných skúsenostiach.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· spolupráca na vývoji SW riešení
· návrhy riešení
· vývoj pridelenej časti aplikácie podľa zadanej špecifikácie, alebo iného zadania
· implementácia aplikačných funkcií, zmenových požiadaviek, testovanie vytvorených funkcií, oprava chýb, nasadenie do produkcie
· spolupráca a komunikácia s ostatnými členmi vývojového tímu pri realizácii riešenia

viď Benefity vyššie
po zaškolení možnosť práce z domu

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za CV.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

• Máš viacročné skúsenosti s programovaním v Jave EE (JPA, JAX-WS) a/alebo Spring Boot?
• Máš skúsenosti s SOAP WS, Maven, Gradle?
• Poznáš vzory OOP a UML?
• Vieš používať GitLab a Git
• Používaš a rozumieš SQL (PostgreSQL, Oracle) a NoSQL (Mongo)?
• Výhodou je: Docker, Kubernetess

Eviden poskytuje služby v oblasti digitálnych služieb, cloudu, dát, vysokovýkonnej výpočtovej techniky a kybernetickej bezpečnosti.
Ako digitálny podnik novej generácie, prinášame hĺbkové odborné znalosti pre všetky odvetvia vo viac ako 53 krajinách.
Rozširujeme možnosti technológií pre podniky aj verejné orgány a pomáhame im budovať ich digitálnu budúcnosť spojením jedinečných špičkových technológií a viac ako 57-tisíc svetových talentov.
V rámci skupiny Atos dosahujeme ročný obrat vo výške približne 5 miliárd eur.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mesarosova
E-mail: poslať životopis
ID: 4090031  Dátum zverejnenia: 27.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac