Junior SAP Technický Konzultant – Báza (SAP BC)

Miesto práce
Bratislava
1 500 EUR/mesiacFinálna ponuka platu môže byť vyššia v závislosti na preukázaných skúsenostiach.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Po potrebnom zaškolení, počas ktorého sa budeš veľa učiť, často googliť a samostatne pátrať po relevantných informáciách, sa budeš podieľať najmä na:

• Plánovaní a implementovaní SAP komponentov.
• Zabezpečovaní upgrade a migrácie SAP systému.
• Podpore vývojárov a odporúčaniam pre ladenie výkonu.
• Spravovaniu SAP systémov podľa definovaných prevádzkových pravidiel.
• Zabezpečovaní prevádzky SAP systémov (AS ABAP aj AS Java).
• Monitorovaniu a optimalizácii prevádzky SAP systémov.
• Inštalácii a konfigurácii SAP systémy.
• Zálohovaniu SAP systémov.
• Analýze problémov a odstraňovaniu poruchy v SAP systémoch a súvisiacich komponentoch.
• Aplikácii softvérových opráv (Support Packages, SAP Kernel, SAP notes).

viď sekciu benefity

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Vaše CV s uvedeným požiadaviek, ktoré spľňate.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

o skúsenosti a prax so správou aplikačného SW/DB v oblasti podnikových IS , relevantná je aj prax získaná počas VŠ štúdia
o správa MS SQL, Oracle, MySQL nebo inej relačnej databázy výhodou
o správa MS Windows Servers, Linux nebo Unix výhodou
o základne znalosti sietí,
o znalosť AJ / (NJ – výhodou)
o ochota cestovať
o schopnosť samostatnej práce
o správa SAP systému a bežných spôsobov profylaxie a konfigurácie výhodou
o orientácia v súčasných SAP technológiách výhodou
o základné znalosti v oblasti HW a sizingu SAP serverov

Eviden poskytuje služby v oblasti digitálnych služieb, cloudu, dát, vysokovýkonnej výpočtovej techniky a kybernetickej bezpečnosti.
Ako digitálny podnik novej generácie, prinášame hĺbkové odborné znalosti pre všetky odvetvia vo viac ako 53 krajinách.
Rozširujeme možnosti technológií pre podniky aj verejné orgány a pomáhame im budovať ich digitálnu budúcnosť spojením jedinečných špičkových technológií a viac ako 57-tisíc svetových talentov.
V rámci skupiny Atos dosahujeme ročný obrat vo výške približne 5 miliárd eur.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mesarosova
E-mail: poslať životopis
ID: 3912442  Dátum zverejnenia: 15.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac