Service Desk - 1st Line Support Engineer

Miesto práce
Práca z domu
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
30 000 Kč/mesiacFinálna výška mzdy závisí od preukázaných vedomostí a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu na pozíciu operátora prvej úrovne špecializovanej užívateľskej podpory pre slovenských zákazníkov na hlavný pracovný pomer. Pozícia je vhodná pre absolventov stredných/vysokých škol, ktorí chcú začať kariéru v IT!

Výkon práce bude počas koronakrízy z domova, neskôr z Bratislavy alebo z Prahy.

Zamestnávateľom bude Atos Česká republika. Plat bude vyplácaný v CZK.

Náplň práce:
• Orientuješ sa v IT oblasti a chceš získať ďalšie skúsenosti napr. s evidenciou incidentov/požiadavok v SD nástroji?
• Naučíme ťa analyzovať nahlásené problémy podľa definovaných procesov a postupov
• Na dennej báze budeš prijímať a riešiť hlásenia aj od českých užívateľov a sledovať prevádzkové udalosti vrátane on-site výjazdov ku klientom.
• Práca na medzinárodných projektoch.

• 6 týždňov dovolenky
• Systém benefitov kafetérie (až do výšky 14 tis. Kč/ročne)
• Príspevok na penzijné sporenie
• Mobilný telefón (+ firemný taríf aj pre súkromné účely), služobný notebook
• Stravovacia karta
• Občerstvenie na pracovisku (ovocné dni, káva, voda, čaj)
• Možnosť kariérneho rastu vrámci organizácie
• Účasť na medzinárodných projektoch
• Možnosť interných jazykových kurzov, školení a získavania certifikácií
• Priateľský tím a pravidelné mimopracovné akcie

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za Vaše CV.

Požiadavky na zamestnanca

• Slovenský jazyk, Anglický jazyk
• Znalosť MS Office
• Komunikatívnosť
• Spoľahlivosť, zodpovednosť
• Ochotu učiť sa
• Skúsenosti s prevádzkovaním, procesmi (ITIL) a nástrojmi SD sú len vítané
• Vodičský preukaz skupiny B

Atos je medzinárodná spoločnosť poskytujúca IT služby s ročnými tržbami vo výške 12 miliárd EUR a s 100 000 zamestnancami v 72 krajinách sveta.

Atos prináša poradenstvo a systémovú integráciu, riadené služby a outsoursing biznis procesov, cloudové operácie, Big Data a riešenia pre kybernetickú bezpečnosť, rovnako aj transakčné služby prostredníctvom Worldline, európskeho lídra v oblasti platobných a transakčných služieb.

Vďaka vysokej technologickej odbornosti a znalostiam priemyselných odvetví, spoločnosť Atos pracuje s klientmi z rôznych obchodných sektorov: finančné služby, zdravotníctvo, výrobný priemysel, médiá, telekomunikácie, energetika, verejný sector, doprava, obrana a retailové podniky.

Atos sa zameriava na technológie, ktoré, ktoré prinášajú pokrok a pomáhajú organizáciám vytvárať ich firmu budúcnosti.
Atos je celosvetovým technologickým partnerom Olympijských a Paralympijských hier a je kótovaná na parížskej burze NYSE Euronext Paris.

Spoločnosť Atos pôsobí pod značkami Atos, Atos ConsultingAtos Worldgrid, Bull, Canopy a Worldline.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Atos IT Solutions and Services s.r.o.
Pribinova 19
81109 Bratislava
ID: 3901120  Dátum zverejnenia: 7.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 30 000 Kč/mesiac