Service Desk - 1st Line Support Engineer

Miesto práce
Práca z domu
30 000 Kč/mesiacFinálna výška mzdy závisí od preukázaných vedomostí a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu na pozíciu operátora prvej úrovne špecializovanej užívateľskej podpory pre slovenských zákazníkov na hlavný pracovný pomer. Pozícia je vhodná pre absolventov stredných/vysokých škol, ktorí chcú začať kariéru v IT!

Výkon práce bude počas koronakrízy z domova, neskôr z Bratislavy alebo z Prahy.

Zamestnávateľom bude Atos Česká republika. Plat bude vyplácaný v CZK.

Náplň práce:
• Orientuješ sa v IT oblasti a chceš získať ďalšie skúsenosti napr. s evidenciou incidentov/požiadavok v SD nástroji?
• Naučíme ťa analyzovať nahlásené problémy podľa definovaných procesov a postupov
• Na dennej báze budeš prijímať a riešiť hlásenia aj od českých užívateľov a sledovať prevádzkové udalosti vrátane on-site výjazdov ku klientom.
• Práca na medzinárodných projektoch.

• 6 týždňov dovolenky
• Systém benefitov kafetérie (až do výšky 14 tis. Kč/ročne)
• Príspevok na penzijné sporenie
• Mobilný telefón (+ firemný taríf aj pre súkromné účely), služobný notebook
• Stravovacia karta
• Občerstvenie na pracovisku (ovocné dni, káva, voda, čaj)
• Možnosť kariérneho rastu vrámci organizácie
• Účasť na medzinárodných projektoch
• Možnosť interných jazykových kurzov, školení a získavania certifikácií
• Priateľský tím a pravidelné mimopracovné akcie

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za Vaše CV.

Požiadavky na zamestnanca

• Slovenský jazyk, Anglický jazyk
• Znalosť MS Office
• Komunikatívnosť
• Spoľahlivosť, zodpovednosť
• Ochotu učiť sa
• Skúsenosti s prevádzkovaním, procesmi (ITIL) a nástrojmi SD sú len vítané
• Vodičský preukaz skupiny B

Eviden poskytuje služby v oblasti digitálnych služieb, cloudu, dát, vysokovýkonnej výpočtovej techniky a kybernetickej bezpečnosti.
Ako digitálny podnik novej generácie, prinášame hĺbkové odborné znalosti pre všetky odvetvia vo viac ako 53 krajinách.
Rozširujeme možnosti technológií pre podniky aj verejné orgány a pomáhame im budovať ich digitálnu budúcnosť spojením jedinečných špičkových technológií a viac ako 57-tisíc svetových talentov.
V rámci skupiny Atos dosahujeme ročný obrat vo výške približne 5 miliárd eur.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mesarosova
E-mail: poslať životopis
ID: 3901120  Dátum zverejnenia: 7.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 30 000 Kč/mesiac