Konzultant pre informačný systém iCard (www.iCard.sk)

Miesto práce
Prievidza
1 500 EUR/mesiacFinálna ponuka platu môže byť vyššia v závislosti na preukázaných skúsenostiach.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za analýzu požiadaviek zákazníka.
Tvorba funkčnej a technickej špecifikácie a podieľanie sa na vývoji produktov a/alebo služieb.
Testovanie produktov a/alebo služieb, ich podpora a údržba v prevádzke.
Realizácia úprav a zmien v produkte a/alebo službách podľa želaní klienta.
Analyzovanie problémových oblastí a implementovanie nápravných opatrení.
Komunikácia s klientmi, poskytovanie poradenstva a realizácia práce pri implementácii systémov a projektov.
Plánovanie, organizovanie, riadenie a kontrola zdrojov, tak aby sa dosahovali pozitívne hospodárske výsledky.
Konzultant je garantom odbornej témy a určuje jej stratégiu smerovania.

viď sekciu Benefity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

schopnosť komunikovať so zákazníkom – školenia k produktu, poradenstvo pri prevádzkovaní
schopnosť nadhľadu, t. j. vidieť súvislosti v podobných požiadavkách zákazníkov a dokázať navrhnúť riešenie uplatniteľné opakovane
schopnosť odhaliť slabé miesta v produkte a navrhnúť riešenie
schopnosť navrhnúť nové možnosti/oblasti rozvoja produktu
schopnosť odprezentovať navrhnuté riešenie u zákazníka a obhájiť ho
samostatnosť, rozhodnosť
schopnosť rýchlo sa učiť
schopnosť počúvať a primerane reagovať
príjemné vystupovanie
znalosť personálnej a mzdovej agendy vítané
skúsenosť s riadením ľudí vítaná

Eviden poskytuje služby v oblasti digitálnych služieb, cloudu, dát, vysokovýkonnej výpočtovej techniky a kybernetickej bezpečnosti.
Ako digitálny podnik novej generácie, prinášame hĺbkové odborné znalosti pre všetky odvetvia vo viac ako 53 krajinách.
Rozširujeme možnosti technológií pre podniky aj verejné orgány a pomáhame im budovať ich digitálnu budúcnosť spojením jedinečných špičkových technológií a viac ako 57-tisíc svetových talentov.
V rámci skupiny Atos dosahujeme ročný obrat vo výške približne 5 miliárd eur.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mesarosova
E-mail: poslať životopis
ID: 3883820  Dátum zverejnenia: 3.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac