Marketing Specialist Junior - grafika, web, sociálne siete

Miesto práce
Pribinova 19, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
5 EUR/hod.Finálna ponuka platu môže byť vyššia v závislosti na preukázaných skúsenostiach.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Návrh a výroba propagačných a firemných materiálov (inzeráty, web bannery, letáky, pozvánky na eventy, newslettre – template v InDesign, resp. vlastná tvorba v Adobe) v súlade s korporátnym design manuálom (spolupráca s grafickým štúdiom a Atos MarCom agency)
• Údržba a update firemného webu (WordPress)
• Údržba a update firemného intranetu Atos Source (WordPress)
• Postovanie zverejnených PR článkov na Atos LinkedIn Global (lokalizacia pre Slovensko)
• Postovanie zverejnených PR článkov do firemnej sociálnej siete
Facebook Atos Slovakia page

Ďalšie výzvy:
• Možnosť spolupráce pri organizácii odborných a spoločenských akcií (zaistenie priestoru, cateringu, programu)
• Hľadanie príležitostí pre prezentáciu portfólia na konferenciách organizovaných treťou stranou
• Podpora marketingových a PR aktivít (vyhľadávanie zaujímavých tém pre komunikáciu s médiami v rámci portfólia Atos)
• Možnosť podpory v oblasti digitálneho marketingu, Google Statistics + Facebook Statistic + LinkedIn

Získanie skúseností z prostredia veľkej medzinárodnej spoločnosti
• Priestor pre sebarealizáciu – sme veľmi otvorení novým inovatívnym nápadom a podporujeme ich
Moderné pracovné prostredie a pohodový tím ľudí :)

Ďakujeme za pochopenie, že odpovedať budeme len študentom/kam, ktorí/é pošlú CV spolu s uvedením dní a časov kedy môžte pravidelne pracovať. Zmysel pre detail a precíznosť sú pre nás dôležité.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Viete aktívne pracovať s každým z uvedených programov:
Adobe Photoshop CC
Wordpress
InDesign
Ste študentom/kou bakalárskeho či magisterského štúdia?
Máte veľký záujem o oblasť marketingu a PR?
Máte kreatívne cítenie?
Ste komunikatívny/a a rozumiete bez väčších problémov aj zadaniu úloh v angličtine
Máte motiváciu, ste proaktívny/a a chcete sa učiť nové veci
Viete pracovať samostatne a dodržiavať stanovené termíny?
Môžete pracovať kontinuálne počas celého roka cca 20 hodín týždenne?

Ak áno, pošlite nám, prosím, Vaše kreatívne CV spolu s uvedením dní a časov kedy môžte pravidelne pracovať.

Eviden poskytuje služby v oblasti digitálnych služieb, cloudu, dát, vysokovýkonnej výpočtovej techniky a kybernetickej bezpečnosti.
Ako digitálny podnik novej generácie, prinášame hĺbkové odborné znalosti pre všetky odvetvia vo viac ako 53 krajinách.
Rozširujeme možnosti technológií pre podniky aj verejné orgány a pomáhame im budovať ich digitálnu budúcnosť spojením jedinečných špičkových technológií a viac ako 57-tisíc svetových talentov.
V rámci skupiny Atos dosahujeme ročný obrat vo výške približne 5 miliárd eur.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mesarosova
E-mail: poslať životopis
ID: 3870230  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.