Account Manager - Cyber Product - CZ&SK

Slovenská republika, Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 000,- EUR mesačne brutto. Finálna ponuka platu bude v CZK a môže byť vyššia v závislosti na preukázaných skúsenostiach.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vyhledávání nových obchodních příležitostí
Získávání nových zakázek v komerční i veřejné sféře u nových zákazníků
Presales aktivity, podíl na přípravě nabídek, jednání s obchodními partnery
Řízení nabídek včetně zapojení partnerů a interního schvalování
Propagace produktového portfolia Atosu se zaměřením na kybernetickou bezpečnost
Péče o nově získané zákazníky spolu s týmem account managerů
Spolupráce s ostatními divizemi Atosu na integračních projektech zahrnujících portfolio kybernetické bezpečnosti

Zaměstnávatel: Atos Česká republika

Zaměstnanecké výhody, benefity

viď sekciu benefity

Informace o náboru

Vopred ďakujeme za CV so sumarizáciou obchodných skúseností v oblasti Cyber products.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Cyber security

Osobnostní předpoklady a dovednosti

orientaci na výsledek (Obrat, marže)
orientaci v oblasti řešení kybernetické bezpečnosti (nehledáme technika, ale obchodníka)
schopnost pracovat na více zakázkách najednou
angličtinu na komunikativní úrovni – obchodní jednání
francouzština je výhodou (centrála ve Francii)
znalost a zkušenost v česko-slovenském prostředí velkou výhodou
řidičský průkaz sk. B
časová flexibilita, samostatnost, dochvilnost, proaktivní přístup, schopnost práce pod tlakem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Atos je medzinárodná spoločnosť poskytujúca IT služby s ročnými tržbami vo výške 12 miliárd EUR a s 100 000 zamestnancami v 72 krajinách sveta.

Atos prináša poradenstvo a systémovú integráciu, riadené služby a outsoursing biznis procesov, cloudové operácie, Big Data a riešenia pre kybernetickú bezpečnosť, rovnako aj transakčné služby prostredníctvom Worldline, európskeho lídra v oblasti platobných a transakčných služieb.

Vďaka vysokej technologickej odbornosti a znalostiam priemyselných odvetví, spoločnosť Atos pracuje s klientmi z rôznych obchodných sektorov: finančné služby, zdravotníctvo, výrobný priemysel, médiá, telekomunikácie, energetika, verejný sector, doprava, obrana a retailové podniky.

Atos sa zameriava na technológie, ktoré, ktoré prinášajú pokrok a pomáhajú organizáciám vytvárať ich firmu budúcnosti.
Atos je celosvetovým technologickým partnerom Olympijských a Paralympijských hier a je kótovaná na parížskej burze NYSE Euronext Paris.

Spoločnosť Atos pôsobí pod značkami Atos, Atos ConsultingAtos Worldgrid, Bull, Canopy a Worldline.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Martina Mesarosova
E-mail: poslat životopis
ID: 3813673  Dátum zverejnenia: 19.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 000,- EUR mesačne brutto. Finálna ponuka platu bude v CZK a môže byť vyššia v závislosti na preukázaných skúsenostiach.