Practice Leader SAP SK

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kľúčové kompetencie:
1. Viesť SAP tím ako practice s dôrazom na rast a rozvoj biznisu, schopnosť robiť adekvátne obchodné rozhodnutia a dohody
2. Schopnosť manažovať atmosféru tímu a motiváciu s potrebným leadershipom
3. Schopnosť manažovať naše SAP projekty a využiť rezervy na rozvoj tímu

Náplň práce:
Account Sales
Zodpovedá za predaj a prezentovanie produktov a služieb spoločnosti. Rozvíja vzťahy s existujúcimi klientmi so snahou dosiahnuť budúci predaj. Identifikuje a rozvíja perspektívy, využíva znalosti na relevantnom trhu s možnosťou rastu. Organizuje a vedie obchodné rokovania. Predkladá cenové ponuky, a vedie zmluvné rokovania. Zodpovedá za plnenie určených obchodných plánov a cieľov. Koná v súlade s internými procesmi spoločnosti. Plní ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného.

Teamleader
Zabezpečuje bezproblémový chod zvereného oddelenia v rámci spoločnosti. Riadi, koordinuje, motivuje a hodnotí podriadených zamestnancov. Zaškoľuje novoprijatých zamestnancov. Vyhľadáva a navrhuje školenia, tréningy a kurzy pre podriadených zamestnancov. Kontroluje dochádzku podriadených zamestnancov. Rieši neštandardné situácie na pracovisku. Podieľa sa na výbere a prepúšťaní zamestnancov. Vypracováva týždenné a mesačné reporty. Zodpovedá za plánovanie, riadenie a kontrolu zdrojov zvereného oddelenia. Koná v súlade s internými procesmi spoločnosti. Plní ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného. Koordinuje zdroje na SAP projektoch

Project Manager
Zodpovedá za riadenie projektov od ich začiatku až po koniec. Vytvára definíciu projektu. Definuje ciele projektu na základe požiadaviek spoločnosti. Vypracováva detailný harmonogram prác a kalkuláciu. Riadi, koordinuje a motivuje členov projektového tímu. Kontroluje dodržiavanie harmonogramu prác a stanoveného rozpočtu. Komunikuje so zadávateľom projektu, s členmi projektového tímu, dodávateľmi, vedením spoločnosti a okolím projektu. Má na starosti udržiavanie korektných vzťahov so zákazníkom a vyvíja trvalé úsilie o rozšírenie rozsahu projektu formou požiadaviek na zmenu. Koná v súlade s internými procesmi spoločnosti. Plní ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného.
Členom riadiacej komisie vybraných projektov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 4 000,- EUR brutto/mesiac. Finálna ponuka platu môže byť vyššia v závislosti na preukázaných skúsenostiach.

sekcia Benefity

Vopred ďakujeme za CV so zameraním sa na sumarizáciu požiadaviek, ktoré spĺňate.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

• Minimálne 5 rokov praxe s vedením tímu, 15 a viac členného tímu.
• Skúsenosti s komplexným vedením projektov so zameraním sa na SAP technológie u zákazníkov.
• Ochota cestovať v prípade potreby - príležitostne 2 - 3 dni v týždni
• Silné analytické myslenie, schopnosť riešiť problémy
• Schopnosť pracovať v rýchlo sa meniacom prostredí
• Schopnosť identifikovať slabé miesta tímu
• Výborné organizačné a komunikačné schopnosti
• Prinášanie nových nápadov a neustále vylepšovanie fungovania tímu
• Motivácia a schopnosť nadchnúť ostatných
• Konštruktívny prístup k spätnej väzbe

Atos je medzinárodná spoločnosť poskytujúca IT služby s ročnými tržbami vo výške 12 miliárd EUR a s 100 000 zamestnancami v 72 krajinách sveta.

Atos prináša poradenstvo a systémovú integráciu, riadené služby a outsoursing biznis procesov, cloudové operácie, Big Data a riešenia pre kybernetickú bezpečnosť, rovnako aj transakčné služby prostredníctvom Worldline, európskeho lídra v oblasti platobných a transakčných služieb.

Vďaka vysokej technologickej odbornosti a znalostiam priemyselných odvetví, spoločnosť Atos pracuje s klientmi z rôznych obchodných sektorov: finančné služby, zdravotníctvo, výrobný priemysel, médiá, telekomunikácie, energetika, verejný sector, doprava, obrana a retailové podniky.

Atos sa zameriava na technológie, ktoré, ktoré prinášajú pokrok a pomáhajú organizáciám vytvárať ich firmu budúcnosti.
Atos je celosvetovým technologickým partnerom Olympijských a Paralympijských hier a je kótovaná na parížskej burze NYSE Euronext Paris.

Spoločnosť Atos pôsobí pod značkami Atos, Atos ConsultingAtos Worldgrid, Bull, Canopy a Worldline.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Atos IT Solutions and Services s.r.o.
Pribinova 19
81109 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mesarosova
E-mail: poslať životopis
ID: 3760781   Dátum zverejnenia: 11.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 4 000,- EUR brutto/mesiac. Finálna ponuka platu môže byť vyššia v závislosti na preukázaných skúsenostiach.