Junior Business Analyst

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Od 1300,- EUR brutto/mesiac. Finálna ponuka platu môže byť vyššia v závislosti na preukázaných skúsenostiach. Ponuka je vhodná aj pre študenta/ku VŠ, hodinová mzda od 5,-EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zber a zachytávanie a analýza nových alebo zmenových biznis požiadaviek zákazníka na funkcionalitu systému (Requirements, CR)
• vytváranie funkčnej analýzy na základe biznis požiadaviek
• vytváranie a kompletizovanie detailnej funkčnej špecifikácie (DFŠ)
• Zabezpečenie implementácie biznis požiadaviek vývojom vrátane prípravy testov (vytváranie vrcholových testovacích scenárov), základná verifikácie výsledkov testov

viďte sekciu benefity vyššie

Vopred ďakujeme za CV so zameraním sa na popis skúseností s Enterprice Architect, UML, SQL a ďalšie uvedené v požiadavkách.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Project - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Odborné znalosti a predpoklady:
• Znalosť Enterprise Architect alebo iného modelovacieho nástroja – mierne pokročilý
• veľkou výhodou je ročná prax na pozícii Analyst - IT, nie je podmienkou pri študentoch
• Znalosť SQL developer, TOAD a pod – výhoda
• Znalosť akéhokoľvek BI nástroja - výhoda
• skúsenosť s analytickým zachytávaním biznis procesov
• základne znalosti UML a UML diagramov (Use Case, Activity, Component, Composite, Class)
• základný prehľad a skúsenosti v objektovo orientovanom programovaní (Java)
• základné znalosti o relačných databázach (Oracle, Postgre SQL, MySQL)
• základy SQL
Osobné predpoklady:
• schopnosť samostatne riešiť úlohy v tíme
• kreatívnosť, zodpovednosť, dôslednosť, cieľavedomosť a asertívnosť
• základný prehľad v IT technológiách
• komunikatívnosť (dobrá komunikácia na internej úrovni aj so zákazníkom)

Eviden poskytuje služby v oblasti digitálnych služieb, cloudu, dát, vysokovýkonnej výpočtovej techniky a kybernetickej bezpečnosti.
Ako digitálny podnik novej generácie, prinášame hĺbkové odborné znalosti pre všetky odvetvia vo viac ako 53 krajinách.
Rozširujeme možnosti technológií pre podniky aj verejné orgány a pomáhame im budovať ich digitálnu budúcnosť spojením jedinečných špičkových technológií a viac ako 57-tisíc svetových talentov.
V rámci skupiny Atos dosahujeme ročný obrat vo výške približne 5 miliárd eur.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mesarosova
E-mail: poslať životopis
ID: 3624487  Dátum zverejnenia: 19.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1300,- EUR brutto/mesiac. Finálna ponuka platu môže byť vyššia v závislosti na preukázaných skúsenostiach. Ponuka je vhodná aj pre študenta/ku VŠ, hodinová mzda od 5,-EUR/hod.