VB.NET and C# Vývojár/ka Junior/ka

Miesto práce
Prievidza
Od 1000 EUR mesačne brutto. Finálna ponuka platu môže byť vyššia v závislosti na preukázaných skúsenostiach.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovanie v jazyku VB.NET a C#
- spolupráca na pridelených úlohách, údržba, vývoj
- zodpovednosť za vývoj a následné testovanie
- scrumovať v tíme s kolegami
- práca na domácich aj medzinárodných projektoch
- programovanie SW aplikácií alebo aplikačných modulov najmä pre oblasť bankovníctva, poisťovníctva, telekomunikácií

viďte sekciu benefity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT - .NET

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť v oblasti skenovania a barcode vítaná
- znalosť VB.NET a C# nadobudnutá počas štúdia na VŠ vítaná
- znalosť WCF, ASP.NET vítaná
- znalosť MS SQL, ORACLE vítaná
- znalosť DevExpress, TPL, Oracle (PL/SQL) vítaná
- znalosť GIT vítaná
- záľuba v informačných technológiách
- technické myslenie
- ochota učiť sa
- samostatnosť, precíznosť, spoľahlivosť

Eviden poskytuje služby v oblasti digitálnych služieb, cloudu, dát, vysokovýkonnej výpočtovej techniky a kybernetickej bezpečnosti.
Ako digitálny podnik novej generácie, prinášame hĺbkové odborné znalosti pre všetky odvetvia vo viac ako 53 krajinách.
Rozširujeme možnosti technológií pre podniky aj verejné orgány a pomáhame im budovať ich digitálnu budúcnosť spojením jedinečných špičkových technológií a viac ako 57-tisíc svetových talentov.
V rámci skupiny Atos dosahujeme ročný obrat vo výške približne 5 miliárd eur.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mesarosova
E-mail: poslať životopis
ID: 3589598  Dátum zverejnenia: 30.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1000 EUR mesačne brutto. Finálna ponuka platu môže byť vyššia v závislosti na preukázaných skúsenostiach.