Account Sales Junior BB

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
01.04.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou hlavnou úlohou bude aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a obchodných príležitostí, pravidelná komunikácia s portfóliom pridelených zákazníkov, akvizície nových objednávok od existujúcich klientov pre riešenia na akceptáciu platobných kariet poskytované spoločnosťou WORLDLINE.

Úspešný Account manažér zodpovedá za dosiahnutie predajných cieľov a rast spoločnosti Worldline na slovenskom trhu.
Zároveň aktívne buduje a upevňuje vzťahy so zákazníkmi.
V rámci svojej pozície úzko spolupracuje s tímom obchodníkov s cieľom zabezpečiť včasné a úspešné doručenie našich riešení podľa potrieb zákazníkov a neustále zlepšovanie spokojnosti zákazníkov.
Account manažér pripravuje obchodné ponuky, dokumentáciu spojenú s novými objednávkami a správy o predaji.

viď sekciu vyššie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Náš ideálny kandidát je schopný identifikovať potreby zákazníkov a prekonávať očakávania zákazníkov.

Má výborné komunikačné, negociačné a prezentačné zručnosti.

Má rád ľudí - rád s nimi telefonuje, rozpráva, počúva ich.

Je absolventom vysokoškolského štúdia alebo už má krátku prax na podobnej pozícii a vie preukázať dobré výsledky, ktoré na pozícii dosahoval.

Vie komunikovať v anglickom jazyku interne v rámci spoločnosti.

Ovláda Excel na pokročilej úrovni.

Eviden poskytuje služby v oblasti digitálnych služieb, cloudu, dát, vysokovýkonnej výpočtovej techniky a kybernetickej bezpečnosti.
Ako digitálny podnik novej generácie, prinášame hĺbkové odborné znalosti pre všetky odvetvia vo viac ako 53 krajinách.
Rozširujeme možnosti technológií pre podniky aj verejné orgány a pomáhame im budovať ich digitálnu budúcnosť spojením jedinečných špičkových technológií a viac ako 57-tisíc svetových talentov.
V rámci skupiny Atos dosahujeme ročný obrat vo výške približne 5 miliárd eur.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mesarosova
E-mail: poslať životopis
ID: 3335666  Dátum zverejnenia: 14.3.2018