Senior systémový administrátor/ka

Atos IT Solutions and Services s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pribinova 19, Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• administrácia informačného systému bežiaceho na 50 virtuálnych strojoch
• analyzovanie, monitoring a riešenie aplikačných problémov
• identifikácia aplikačných chýb a ich zaznamenanie
• customizácia nástroja pre monitoring
• profylaktika
• pravidelný reporting stavu spravovaných systémov pre manažment

Iné výhody

viď sekciu Benefity vyššie

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti:
• Výborná znalosť správy operačného systému Linux - pokročilý
• Správa databázových systémov (znalosť Oracle a PostgreSQL je výhodou) - pokročilý
• Správa a konfigurácia aplikačného servera (Jetty, Tomcat, JBoss) - pokročilý
• Správa a konfigurácia web servera (HAProxy, Apache HTTPD, Nginx) – pokročilý
• Schopnosť monitorovať spravované zariadenia a software (Zabbix) – pokročilý
• Znalosť administrácie open source technológií (napr. Alfresco, Pentaho) je výhodou
• Znalosť akéhokoľvek BI nástroja je výhodou
• Znalosť práce s programami MS Office - pokročilý
• Schopnosť správy virtualizačnej platformy (VMware) - pokročilý
• prehľad v IT technológiách

Odborné znalosti a predpoklady:
• minimálne 5 rokov praktických skúseností s administráciou informačných systémov a poskytovaním systémovej podpory
Osobné predpoklady:
• schopnosť samostatne riešiť úlohy
• kreatívnosť, zodpovednosť, dôslednosť, cieľavedomosť a asertívnosť
• komunikatívnosť (dobrá komunikácia na internej úrovni aj so zákazníkom)
• zákaznícka orientácia
• odolnosť voči stresu
• bezkonfliktnosť
• ochota učiť sa

Atos je medzinárodná spoločnosť poskytujúca IT služby s ročnými tržbami vo výške 12 miliárd EUR a s 100 000 zamestnancami v 72 krajinách sveta.

Atos prináša poradenstvo a systémovú integráciu, riadené služby a outsoursing biznis procesov, cloudové operácie, Big Data a riešenia pre kybernetickú bezpečnosť, rovnako aj transakčné služby prostredníctvom Worldline, európskeho lídra v oblasti platobných a transakčných služieb.

Vďaka vysokej technologickej odbornosti a znalostiam priemyselných odvetví, spoločnosť Atos pracuje s klientmi z rôznych obchodných sektorov: finančné služby, zdravotníctvo, výrobný priemysel, médiá, telekomunikácie, energetika, verejný sector, doprava, obrana a retailové podniky.

Atos sa zameriava na technológie, ktoré, ktoré prinášajú pokrok a pomáhajú organizáciám vytvárať ich firmu budúcnosti.
Atos je celosvetovým technologickým partnerom Olympijských a Paralympijských hier a je kótovaná na parížskej burze NYSE Euronext Paris.

Spoločnosť Atos pôsobí pod značkami Atos, Atos ConsultingAtos Worldgrid, Bull, Canopy a Worldline.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Informačné technológie

Pribinova 19
81109 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mesarosova
E-mail: poslať životopis
ID: 3281101   Dátum zverejnenia: 8.1.2018