Junior Project Manager

ATOPS Development s. r. o.

Miesto práce
Mlynské nivy, Ružinov
Termín nástupu
1.6.2022
Od 1 400 EUR/mesiacvýsledná mzda sa odvíja od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Junior Projekt Manager pre pozemné stavby a líniové stavby
* Spolupráca pri riadení a organizovaní projektu
* Účasť na obchodných a pracovných rokovaniach
* Komunikácia s dotknutými orgánmi štátnej správy a samosprávy
* Koordinácia klientských zmien
* Kontrola a zabezpečenie postupnosti prác podľa projektovej dokumentácie
- STAVEBNÉ VZDELANIE A VODIČSKÉ OPRÁVNENIE - PODMIENKOU NA PRIJATIE

- Možnosť profesionálneho rastu
- Štandardné i nadštandardné zamestnanecké výhody
- Priateľskú atmosféru budujeme aj mimo práce na firemných spoločenských a športových akciách napr. bowling, motokáry, teambuilding, spoločné večere ...

Obsadzujeme pozíciu Junior Projekt manager. Štúdium v odbore stavebníctvo je podmienkou. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a pozývať na výberové konania, ktoré sa uskutočnia v priebehu mesiaca jún 2022.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, Odbor Technológia a manažment staviet

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
CENKROS - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Máš vyštudované stavebníctvo?
Rád komunikuješ s ľuďmi ?
Si človek samostatný, zodpovedný, flexibilný?
Máš chuť sa učiť nové veci?
Skúsenosti v oblasti pozemného staviteľstva sú pre teba výhodou

ATOPS Development je skupina investično-realizačných spoločností, ktorá na trhu úspešne pôsobí v oblasti zhodnocovania pozemkov, výstavby nehnuteľností. Už od roku 2011 prinášame pokojné bývanie mimo ruchu veľkomesta. Našou prioritou je pretvárať neatraktívne plochy na kvalitné a plnohodnotné lokality určené na bývanie, oddych ale i aktívny život. To všetko s ohľadom na životné prostredie a ekológiu. V našom portfóliu sa nachádzajú bytové domy, rodinné domy, obchodné priestory i samostatné pozemky určené na výstavbu. Projekty sú situované prevažne v okolí Bratislavy a v rámci západného Slovenska.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4012884  Dátum zverejnenia: 19.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac