Logo ATO TRANS, s.r.o.

Automechanik / mechanik LKW

ATO TRANS, s.r.o.

Miesto práce
Šurianska 10031/25, Nové Zámky-Pri Bani
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu automechanik LKW

  (oprava a údržba nákladných vozidiel a návesov)

 -  mechanické a servisné práce firemných nákladných vozidiel a návesov , kontrola ich technického stavu, kontrola pred STK

 -  vykonávanie manuálnej údržby a servisu na nákladných vozidlách bez zásahu do motorovej časti, údržba a servis návesov, výmena pneumatík atď.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Životopisy starostlivo posúdime a do výberového konania budú zaradení uchádzači, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá a predovšetkým majú skúsenosti . Tých budeme priebežne telefonicky kontaktovať.
Osobné údaje uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou ATO TRANS, s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po uplynutí 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automechanik

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- vodičský preukaz skupiny B
- prax
- chuť učiť sa nové veci
- zodpovedný prístup k plneniu pracovných povinností

Prepravná spoločnosť ATO TRANS, s.r.o. je tu pre vás od roku 2007. Zabezpečujeme nielen bežnú tuzemskú a medzinárodnú prepravu ale ponúkame aj expresné prepravné služby.
Aktívne spolupracujeme s viacerými spoločnosťami v záujme zabezpečenia prepravy aj do východoeurópskych krajín, najmä Turecko, Rumunsko, Bulharsko, Poľsko, Slovensko, Česko, Slovinsko, Maďarsko, Srbsko, Chorvátsko, Macedónsko a iné.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Seifert
E-mail: poslať životopis
ID: 4829235  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac