Можливість для людей з України

Оperátor call centra

Atmosféra SK s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Atmosféra SK s.r.o. –
sme slovenská nábytkárska firma. Špecializujeme sa na výrobu kuchynského nábytku a príslušenstva. Taktiež vyrábame akýkoľvek iný nábytok na objednavku, poskytujeme montážne a inštalačné služby.

Do nášho obchodného oddelenia hľadáme zodpovedného, šikovného a pozitívneho pracovníka – obchodneho manažéra / operátora call centra.

Čo ponúkame:
• home office, práca na diaľku;
• flexibilný pracovný čas (na plný alebo čiastočný úväzok);
• dobrá pracovná atmosféra;
• zaujímavé úlohy;
• stabilný a velmi dobry plat (závisí od úloh a počtu pracovných hodín).

vašou úlohou bude

Ak máte záujem o prácu na čiastočný úväzok, budete prijímať prichádzajúce hovory od zákazníkov a vykonávať nasledujúce funkcie pre našich klientov
• poradiť, pomôcť pri výbere produktov;
• výjazd na meranie;
• vystaviť faktúru, kontrolovať platbu;
• organizovať inštaláciu nábytku;
• dostavať radosť z práce

Ak môžete pracovať na plný úväzok, budete mať rôznorodejšie úlohy:
• komunikacia s potenciálnym klientom a dohoda o spolupráci (vrátane stavebných organizácií, architektov, projektantov);
• zadávať údaje o hovoroch do CRM;
• prijímať aj prichádzajúce hovory od zákazníkov, konzultovať, chodiť na merania, vybavovať platbu a montáž;

Naše očakávania:
• Hovory vám nespôsobujú nepríjemnosť, ľahko komunikujete s cudzími ľuďmi, ste pozitívne naladení.
• Ste orientované na výsledky, chcete robiť a zarábať viac;
• nevyžadujeme prax, ale musí existovať chuť pracovať a ochota učiť sa nové veci;
• skúsený použivatel pk, viete pracovat v kancelárskych programoch;
• DOBRÁ ZNALOSŤ SLOVENSKÉHO JAZYKA. Nie nevyhnutne, ale ideálne, ak navyše viete po rusky alebo ukrajinsky.

Ak Vám nevyhovuje opísaná voľná pozícia, no môžete byť firme užitočný v inej oblasti činnosti, napíšte nám.
Sme otvorení! Radi sa zoznámime a prípadná budúca spolupráca)

Viac o nás sa dozviete tu:

Pošlite nám svoj životopis, Čakáme!

Plat sa bude skladať zo sadzby a odmien (preberieme na stretnutí)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Expert

Medzinárodný holding s 20- ročnou históriou spúšťa na Slovensku novú výrobnú a nábytkársku spoločnosť, ktorej cieľom je výroba a predaj segmentového nábytku so zameraním na spojenie vysokej kvality s novými dizajnovými trendmi.

Našou stratégiou v krátkodobom horizonte je podmaniť si trhy Slovenska, Rakúska, Českej republiky, Nemecka a Poľska.
ID: 4371718  Dátum zverejnenia: 1.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac