Reagujte bez životopisu

Vodič autobusu

Atlantis Levice n.o.

Miesto práce
Patince
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Atlantis Levice n.o. hľadá do svojho tímu zodpovedných a skúsených Vodičov Autobusu, ktorý budú na našich vlastných vozidlách zabezpečovať dopravu na školské výlety ktoré organizujeme v Patinciach. Jedná sa o jazdy na krátke vzdialenosti v rámci regiónu a v pracovné dni.

  • vlastná dieľňa, vodič nemusí riešiť údržbu aa opravy autobusov
  • jazdy len od pondelka do piatku
  • krátke vzdialenosti jázd (západné a juh západného slovenska)
  • žiadne jazdy do zahraničia
  • vhodné aj popri zamestnaní alebo popri dôchodku
  • bezplatná strava zabezpečená
  • príplatky a bonusy sú samozrejmosťou

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2024 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

D

Prax na pozícii/v oblasti

vodič autobusu

Počet rokov praxe

2

​• Kvalifikačná karta vodiča D
​• trestná bezúhonnosť
​• doklad o psychickej a zdravotnej spôsobilosti
​• zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť​

Nezisková organizácia zaoberajúca s organizovaním detských táborov, plaveckých kurzov a škôl v prírode deťom v školskom veku. Okrem toho na leto zabezpečujeme rodinné rekreácie v areáli Patince kúpele.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zoltán Szabó
Tel.: +421915496934
E-mail: poslať životopis
ID: 4811992  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac