Servisný technik

ATIcomp, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.4.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizácia silnoprúdových a slaboprúdových rozvodov
- elektromontážne práce
- montáž zabezpečovacích a kamerových systémov
- revízie zabezpečovacích systémov, záručný a pozáručný servis
- podieľanie sa na IT projektoch

Súčasťou práce je cestovanie.

Naše riešenia poskytujeme do obytných, obchodných, administratívnych a priemyselných objektov v rámci výstavby, rekonštrukcie alebo modernizácie objektov.

- pružný pracovný čas
- homeoffice
- 13. plat

V prípade ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate stanovené požiadavky, zašlite nám svoj životopis na adresu: [email protected].

Ako uchádzačovi o zamestnanie Vám týmto prevádzkovateľ IS - ATIcomp, s.r.o., Za stanicou 10, 831 04 Bratislava, IČO: 46461892 oznamuje, že si Vami zaslané dokumenty eviduje v databáze uchádzačov o zamestnanie po dobu 1 roka odo dňa zaslania dokumentov. Po uvedenej lehote bude Vaša žiadosť, životopis, motivačný list a ostatná dokumentácia mechanicky zlikvidovaná (skartovaná).

Ako uchádzač o zamestnanie zaslaním dokumentov, a to napr. žiadosti o prijatie do pracovného pomeru dávate prevádzkovateľovi IS – ATIcomp, s.r.o., Za stanicou 10, 831 04 Bratislava, IČO: 46461892 súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov po dobu 1 roka odo dňa zaslania dokumentov. Po uvedenej lehote budú Vaše osobné údaje mechanicky zlikvidované (skartované) a nebudú ďalej spracúvané v žiadnej databáze. Vami udelený súhlas môžete kedykoľvek písomne odvolať na adresu [email protected], tel. číslo: 0911/464434.

Vopred Vám ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Konfigurácia elektron. zabezpečovacieho systému - Pokročilý
Kamerové systémy CCTV - Pokročilý
Elektroinštalácie - Mierne pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Základy
Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- Platná odborná spôsobilosť v súlade s vyhláškou 508/2009 z.z. (aspoň §22)
- Orientácia v technickej dokumentácii a elektronických obvodových schémach, silnoprúd, slaboprúd
- Znalosť práce s meracou technikou
- Ochota cestovať
- Komunikatívnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť

Spoločnosť ATIcomp, s.r.o. sa zameriava na poskytovanie komplexných služieb v oblasti IT technológií, zabezpečovacích a inteligentných systémov objektov. Sme profesionálny tím IT technikov s dlhoročnými skúsenosťami a na trhu pôsobíme od roku 2008.

Zameriavame sa na poskytovanie externých služieb, návrh a realizáciu sietí vrátane bezpečnostných riešení, poradenstvo, vzdialený dohľad, systémovú integráciu informačných technológií, vývoj vlastných podnikových riešení ako aj dodávku značkového SW a HW vybavenia.

Našim cieľom je neustále uspokojovať potreby zákazníkov širokou škálou produktov a služieb a ušiť riešenia na mieru, ktoré zodpovedajú ich potrebám.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3781602  Dátum zverejnenia: 31.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac