Pracovník NDT kontroly

ATG Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska Turná
Termín nástupu
dohodou, ihneď
850 EUR/mesiacvýkonnostná prémia - 0- 500,- Eur, osobné ohodnotenie 0- 200,-Eur , ...a ďalšie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

nedeštruktívne kontroly produktov podľa požiadavky zákazníka v súlade s platnými NDT normami a postupmi, spolupráca s pracovníkom NDT Level 3, príprava pracovných inštrukcií, vypracovanie protokolov o kontrole, komunikácia so zástupcom odberateľa, odborné tréningy a školenia ,

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
- výkonnostná prémia,
- odmeny za nadčasy nad rámec ZP,
- stravné
- príspevok na regeneráciu pracovnej sily
-zdravotná a rehabilitačná starostlivosť
- možnosť kariérneho rastu,
-možnosť ďalšieho odborného vzdelávania a odbornej kvalifikácie a certifikácie
-káva, čaj na pracovisku ,
-vitamínové a minerálne výživové doplnky

V prípade, že Vás daná ponuka zaujala, prosíme Vás o zaslanie životopisu na doleuvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov. Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate. K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať: "Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti ATG Slovakia s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

certifikácia podľa ISO 9712 , PT2 st.2 - Pokročilý
certifikácia podľa ISO 9712 , VT2 st.2 - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výkon NDT kontroly , strojárska výroba

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť,
-technické myslenie, čítanie výkresov
-zodpovednosť, spoľahlivosť
-ochota cestovať k zákazníkovi
- vodičský preukaz skup.B je výhodou

ATG Slovakia s.r.o. patrí medzi lídrov v oblasti nedeštruktívneho skúšania / testovania materiálov. Okrem predaja NDT techniky a poskytovania ucelených služieb pre kvalifikáciu personálu vykonávajúceho NDT testovanie je hlavnou činnosťou spoločnosti poskytovanie NDT služieb v oblasti výkonu kontroly, testovania, inšpekčných činností - hodnotenie a sledovanie materiálov, korózie, meranie priemyslových celkov a pod.
Služby našich špecialistov NDT zahŕňajú činnosti ako je napr. skúšanie / testy v laboratóriách i na pracoviskách, výskum a vývoj , odborné garancie a posudky, metodické činnosti a tvorba postupov, tvorba písomných postupov (Written Procedure), výstupy, reporty a protokolovanie výsledkov, poradenstvo pre strojársky, automobilový ale i letecký priemysel .
Služby poskytujeme pre slovenské ,ale aj pre renomované zahraničné spoločnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4056612  Dátum zverejnenia: 6.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac