Можливість для людей з України

Koordinátor víkendovej pohotovosti s anglickým/ruským jazykom

ATENA - SMART CARE, s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
10 EUR/hod.Pri práci na živnosť ponúkame 10 €/hod. Pri práci na skrátený úväzok ponúkame 100 €/víkend netto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Možnosť pracovať na skrátený úväzok/brigádu alebo živnosť.

Pracovník víkendovej pohotovosti.

Telefonická/SMS/osobná komunikácia so zamestnancami.

Riešenie vzniknutých krízových situácii cez víkend.

Výhodou je mať vodičské oprávnenie.

Koordinácia činnosti pobočky personálnej spoločnosti.

Koordinácia zamestnancov.

Administratívne práce, práca s PC.

Reporting spoločnosti.

Prosím zašlite nám Váš životopis spolu s motivačným listom, kde uvediete dôvody, prečo práve Vy ste vhodný kandidát na danú pozíciu, na [email protected]. Kontaktovať telefonicky budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť ATENA – PERSONAL CONSULTING s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Ruský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Uchádzač by mal mať dané zručnosti:

-samostatnosť,

-organizovanie a plánovanie práce,

-komunikačné zručnosti,

-schopnosť vedieť riešiť rôzne situácie ,

-odolnosť voči stresu.

Spoločnosť ATENA - SMART CARE s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Námestie Osloboditeľov, 3/B
Revúca, Komenského 40

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4809170  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.