Asistent manažéra predajne - Šahy

ATENA - SMART CARE, s. r. o.

Miesto práce
Šahy
1 256 EUR/mesiacNástupná mzda pri pracovnom čase 35 hod./týždeň je 1 256 € brutto/mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Asistent manažéra predajne - Šahy:

- Zabezpečovanie bežných činností v predajni: práca s pokladnicou, dokladanie tovaru, starostlivosť o poriadok.

- Organizovanie činností zmeny, ktorá zahŕňa až 7-14 členov tímu.

- Zapracovávanie nových kolegov a zodpovednosť za personálnu prácu pri dlhodobom zapracovaní zamestnancov z iných Lidl krajín.

- Zodpovednosť za finančnú hotovosť, objednávanie tovaru a cenovky.

- Zabezpečovanie chodu prevádzky na danej zmene.

Príklady ďalších typických náplní práce pre pozíciu Asistent manažéra predajne - Šahy:

- Plánovanie a organizovanie akcií v predajni.

- Kontrola kvality tovaru a jeho uskladňovania.

- Zodpovednosť za inventúru a skladovú evidenciu.

- Komunikácia s nadriadenými a koordinácia tímu pri riešení problémov.

Typický deň na pozícii Asistent manažéra predajne - Šahy:

- Ranné prehliadanie predajne a príprava tímu na otvorenie predajne.

- Zabezpečovanie bežných činností v predajni a pravidelná kontrola kvality tovaru.

- Organizovanie práce tímu počas zmeny a riešenie problémov.

- Zabezpečovanie správneho fungovania pokladnice a finančnej hotovosti.

- Komunikácia s nadriadenými a tímom a príprava predajne na zatvorenie.

Typická pracovná doba pre pozíciu Asistent manažéra predajne - Šahy:

- Pracovná doba je orientačne 8 hodín denne v závislosti na potrebách predajne.

- Práca je zväčša na zmeny, vrátane víkendov, týždenný pracovný čas je stanovený na 35 hod./týždeň.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Daná pozícia je obsadzovaná na trvalý pracovný pomer pre externého partnera.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- Zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve,

- ukončené stredoškolské vzdelanie  s maturitou,

- dobrý zdravotný stav,

- dobrá výslovnosť,

- schopnosť delegovať úlohy a vedieť ich kontrolovať,

- skúsenosť s prácou v obchode/na danej pozícii,

- zodpovednosť, samostatnosť.

Spoločnosť ATENA - SMART CARE s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Námestie Osloboditeľov, 3/B
Revúca, Komenského 40

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4792498  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 256 EUR/mesiac