Opatrovateľ/ka

ATENA - SMART CARE, s. r. o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.odmeny, bonusy, príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opatrovanie mobilných a imobilných klientov v domácom prostredí - terénna opatrovateľská služba:
- pomoc pri stravovaní - podávanie a servírovanie stravy klientom,
- pomoc pri osobnej hygiene,
- pomoc pri podávaní liekov,
- pomoc pri vedení domácnosti klienta,
- podieľanie sa na udržaní životných aktivít klienta,
- zaisťovanie hygienických podmienok,
- sprevádzanie klientov na lekárske vyšetrenie,
a pri ostatných denných aktivitách.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Starostlivosť o imobilných pacientov v domácom prostredí klienta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Spoločnosť ATENA - SMART CARE s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Námestie Osloboditeľov, 3/B
Revúca, Komenského 40

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Romana Longauerová
Tel.: +421908078158
E-mail: poslať životopis
ID: 4676457  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.