Можливість для людей з України

Výrobný pracovník - Vráble

ATENA - SMART CARE, s. r. o.

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
ihneď, priebežne, dohodou
Od 950 EUR/mesiacPriemerný plat 950 až 1000 € mesačne, Príspevok na dopravu - zamestnávateľ prepláca 1/2 cestovných nákladov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manuálna obsluha strojov, osádzacích automatov.
Osádzanie dosiek plošných spojov, vkladanie komponentov do stroja, kontrola linky.
Automatické osádzanie komponentov, balenie a mechanická montáž na základe výrobného plánu.
Kontrola komponentov podľa zoznamu komponentov, kontrola finálnych a semifinálnych výrobkov.
Kontrola výsledkov predchádzajúcich spracovaní výrobkov použitím výkresu a/alebo inštrukcie a vykonanie opravy v prípade potreby.
Jednoduchá manuálna práca vhodná pre mužov aj ženy.

Pracovný čas:
4-zmenná prevádzka

- Ranná: 6:00 - 14:00
- Nočná: 22:00 - 06:00

2x ranná, 2x poobedná a 4 dni voľno.
Ranná, nočná a 2 dni voľno.

Počas zaúčania sa pracuje v trojzmennej prevádzke.

Viac info:

Možnosť čerpania ZÁLOH každý pondelok a štvrtok.
Spoločnosť má zabezpečenú dopravu zo smeru: Dvory nad Žitavou, Jasová, Čaka, Šarovce.
Práca v zahraničnej spoločnosti v čistom a modernom prostredí v priateľskom kolektíve
Stravovanie je zabezpečené formou gastro kariet Calio .
Možnosť profesijného rastu - pre šikovných pracovníkov možnosť pracovať ako majster výroby alebo teamleader sekcie, vo výnimočných prípadoch možnosť kariérneho postupu až na pozíciu inžiniera.
V prípade, že nemáte dopravu cez víkend spoločnosť zabezpečuje dopravu taxíkom.
Letné, zimné odmeny, 3. piliér DDS.
Bufet, automaty na občerstvenie.
Možnosť vyskúšať si prácu a v prípade nespokojnosti možnosť zrušiť pracovný pomer
Vianočné balíčky.
Bohatý sociálny program.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná:
Nadnárodná spoločnosť patrí medzi popredné európske spoločnosti v rámci elektrotechnického priemyslu. Má viac ako 25 rokov skúseností s vývojom a výrobou zložitých elektronických riešení a na Slovensku spoločnosť pôsobí od roku 1996. Zákazníkmi sú spoločnosti úspešne pôsobiace na najrôznejších trhoch.

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na email [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky a bezplatnej infolinke 0800 221 222. Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.
Pohovory plánujeme na každý pracovný deň.
Termíny nástupov sú taktiež každý pracovný deň.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť
Zodpovednosť
Pracovitosť
Ochota pracovať na zmeny
Prax nie je podmienkou
Pracovná pozícia je vhodná pre ženy, mužov, páry, absolventov a aj starších uchádzačov

Spoločnosť ATENA - SMART CARE s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Námestie Osloboditeľov, 3/B
Revúca, Komenského 40

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4008171  Dátum zverejnenia: 22.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac