Reagujte bez životopisu

Brigádnik - Pomocné práce v Banskej Bystrici

ATENA - SMART CARE, s. r. o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, priebežne, dohodou
4,6 EUR/hod.+ príplatky za prácu počas víkendov a nočných zmien podľa Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Baliace práce.
- Služby pri expedícii v sklade.
- Pomocné manipulačné práce.
- Manuálna práca pri stroji.
- Práca na zmeny: 3-zmenná prevádzka.
- Pracovný čas: 6.00 - 14.00, 14.00 - 22.00, 22.00 - 06.00.
- Pozícia vhodná pre študentov VŠ, dlhodobo nezamestnaných
uchádzačov evidovaných na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny, mamičky na materskej dovolenke.

- Dlhodobá možnosť brigády a privyrobenia.
- Možnosť brigádovať aj popri štúdiu alebo popri zamestnaní.
- Príplatky počas víkendov.
- Vhodné pre študentov VŠ počas štúdia, dlhodobo nezamestnaných uchádzačov. evidovaných na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny, mamičky na materskej dovolenke.

V prípade záujmu volajte bezplatnú infolinku 0800 221 222, alebo na niektorých mobilných číslach +421915694981, +421917317875, +421918474083. Radi Vás privítame osobne na našej pobočke: Námestie SNP 14, Banská Bystrica - 1. poschodie vľavo Úvodný kontakt.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Ostatná priemyselná výroba.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

- Manuálna zručnosť.
- Fyzická zdatnosť.
- Samostatnosť.
- Dôslednosť.
- Vek min. 18 rokov.
- Vlastný mobilný telefón pre nahlasovanie zmien.

Spoločnosť ATENA - SMART CARE s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Námestie Osloboditeľov, 3/B
Revúca, Komenského 40

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4005153  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,6 EUR/hod.