Operátor výroby v Lietavskej Lúčke

ATENA - SMART CARE, s. r. o.

Miesto práce
Lietavská Lúčka
Termín nástupu
ASAP
Od 969 EUR/mesiacNástupná mzda závisí od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Obsluha robotov a poloautomatov
-Obsluha a regulácia testovacích strojov
-Výroba výfukových systémov pre známe automobilky na Slovensku
-Trojzmenný pracovný režim:
Ranná: 06:00 - 14:00
Poobedná: 14:00 - 22:00
Nočná: 22:00- 6:00

-Zamestnanie v stabilnej spoločnosti
-Priateľská atmosféra
-Zaujímavé platové ohodnotenie
-Možnosť navýšenia platu po skúšobnej dobe
-Po zaškolení možnosť prejsť do kmeňového stavu spoločnosti, čím pracovník získa všetky benefity, ktoré spoločnosť ponúka (13. a 14. plat, vernostné prémie)
-Príjemné čisté prostredie
-Pracuje sa v bunkách, kde má každý pracovník vyhradený dostatočný priestor pre prácu
-Strava je zabezpečená prostredníctvom stravných lístkov v hodnote 5,00 hradené v plnej výške zamestnávateľom
-Automaty a kávomaty v areáli spoločnosti
-Počas letných mesiacov dostávajú pracovníci nanuky alebo zmrzlinu
-Relax zóna v areáli spoločnosti
-Pitná voda k dispozícii v areáli spoločnosti
-2 fajčiarske zóny
-2 spoločné teambuildingy počas roka - v zime vianočný večierok pre zamestnancov a v lete športový deň aj pre rodiny zamestnancov
-Zabezpečené komplet pracovné oblečenie - polokošeľa, montérky, blúza, topánky, rukavice.
-V prípade potreby dopravy po poobednej zmene v smere na Žilinu sa zabezpečuje taxík, s tým, že zamestnanec si doplatí 0,80 Eur.​

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na email [email protected] alebo nás kontaktujte na bezplatnej infolinke 0800221222. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť s celosvetovým pôsobením pôsobiaca stabilne na slovenskom trhu takmer 10 rokov. Špecializujú sa na výrobu výfukových systémov pre najväčšie automobilky na Slovensku ako sú KIA Motors Slovakia s.r.o. a HYUNDAI Motor Manufacturing Czech s.r.o. Spoločnosť získala prestížne ocenenie kvality od zákazníka Quality 5 STAR. Je to prosperujúca spoločnosť, ktorá neustále rozširuje výrobu, materiálno - technickú základňu a zabezpečuje tak svojim zamestnancom stabilnú prácu a kariérny rast v modernom prostredí a ústretovom kolektíve. Firma má doposiaľ vyše 3000 zamestnancov v 19 pobočkách.

Pre viac informácií môžete kontaktovať aj našu personálnu agentúru na bezplatnej linke 0800 221 222, alebo emailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť,
- fyzická zdatnosť,
- ochota pracovať na 3 zmeny.

Spoločnosť ATENA - SMART CARE s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Námestie Osloboditeľov, 3/B
Revúca, Komenského 40

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 3893881  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 969 EUR/mesiac