Reagujte bez životopisu

Skladník - Nemšová

ATENA - SMART CARE, s. r. o.

Miesto práce
Nemšová
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6,94 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Dodávanie a odoberanie prázdnych paliet a mraziacich boxov z a do oddelenia príjmu a kompletácie tovaru,
  • realizácia všetkých čistiacich prác v sklade,
  • vyprázdňovanie všetkých zberných nádob na fólie a kartóny v sklade,
  • prijímanie alebo vykladanie nákladných áut, ktoré sa vracajú z predajní, vrátane kontroly prepravného listu,
  • triedenie všetkých cenných surovín a pomôcok,
  • spracovanie cenných surovín v rámci oblasti likvidácie odpadov (napr. obsluha balíkovacieho lisu),
  • preprava a čistenie mraziacich boxov (napr. používanie reťazových dopravníkov),
  • vyhadzovanie odpisov a nepredajného tovaru do kontajnerov,
  • nakládka nákladných vozidiel s balíkmi fólii, kartónov či plastových komodít.

- 30 hod./týždenne

- 1 zmenná prevádzka od 09:00-15:00 hod.

- zálohy už po 3 odpracovaných dňoch 2-krát týždenne

- práca na pracovnú zmluvu - skrátený úväzok
- nástupná mzda je 6,94€ / hod. + príplatky za prácu v sobotu, nedeľu
- stravné lístky vo forme finančného príspevku

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis na emailovú adresu [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky na bezplatnej infolinke 0800 221 222. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

vodič vysokozdvižného alebo nízkozdvižného vozíka

Počet rokov praxe

1

Potravinársky preukaz
Čistý register trestov

Spoločnosť ATENA - SMART CARE s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Námestie Osloboditeľov, 3/B
Revúca, Komenského 40

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4132877  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,94 EUR/hod.