Можливість для людей з України

Personálny manažér s nemeckým jazykom - nástupný plat 2 000 € + bezplatné ubytovanie v centre mesta

ATENA - SMART CARE, s. r. o.

Miesto práce
Námestie SNP, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď, priebežne, dohodou
2 000 - 3 600 EUR/mesiacV prípade potreby Vám zabezpečíme bezplatné ubytovanie, ktoré sa nachádza v centre mesta Banská Bystrica

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia s nemecky hovoriacimi obchodnými partnermi.
Kontrola plnenia činností svojho prideleného HR tímu.
Vedenie videokonferencií so zahraničnými obchodnými partnermi.
Pravidelná kontrola kvality zverených rodín.
Telefonické poradenstvo pre zamestnaných klientov pred a počas ich pobytu v zahraničí.
Operatíve riešenia vzniknutých situácii pri pobyte klienta v zahraničí.
Overovanie znalosti nemeckého jazyka kandidátov.
Spracovávanie a aktualizácia pracovných ponúk.
Kompletizácia dokumentov zamestnaných klientov a rodín.
Práca s PC, Word, E- mail.
Práca s ATENA informačným systémom.

Viac info:

JOB VIDEO:

- Pracujte len od pondelka do piatku od 8:00 do 16:30 hod.
- Variabilná pracovná doba: s možnosťou príchodom do práce od 08:00 (odchod z
práce 16:30) do 09:00 (odchod z práce 17:30).
- Športujte a relaxujte s kartou MULTISPORT.
- Strava je zabezpečená formou Gastro kariet Calio.
- Budete mať zabezpečené bezplatné ubytovanie počas celého
pracovného pomeru v novo - zrekonštruovaných bytoch v centre mesta.
- Dostanete najlepšie platové ohodnotenie v Banskobystrickom regióne.
- Medziročné navyšovanie platu o 10 %.
- Motivačný prémiový systém až do výšky 3 800 EUR.
- Pracovná zmluva na dobu neurčitú.
- Práca v mladom koektíve v stabilnej, úspešnej spoločnosti určujúcej
trendy.
- Možnosť spoluvytvárať úspechy a rozvoj inovatívnej spoločnosti a tým
sa plne profesionálne rozvíjať.
- Pravidelne pre našich zamestnancov realizujeme firemné akcie a
teambuldingy na Slovensku aj v zahraničí.
- Služobný smartfón aj na súkromné účely s internetom a
neobmedzeným paušálom pre volanie v rámci EÚ.
- Týždenne, mesačne, kvartálne a ročne realizujeme zaujímavé súťaže o
atraktívne ceny.

V prípade záujmu pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku spolu s fotografiou tváre a motivačný list v nemeckom jazyku na emailovú adresu [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky na našej bezplatnej infolinke 0800 221 222.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť ATENA je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť nemeckého jazyka slovom a písmom, ovládanie gramatickej a štylistickej stránky jazyka
- Príjemné a seriózne vystupovanie
- Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- Zodpovedný prístup k práci
- Tímový hráč
- Samostatnosť, spoľahlivosť, systematickosť
- Komunikatívnosť a empatia

Spoločnosť ATENA - SMART CARE s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Námestie Osloboditeľov, 3/B
Revúca, Komenského 40

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4029757  Dátum zverejnenia: 9.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac