Reagujte bez životopisu

Skladník v Seredi

ATENA - SMART CARE, s. r. o.

Miesto práce
Sereď
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
1 050 - 1 200 EUR/mesiac- hodinová mzda v závislosti od aktuálnej voľnej pozície

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava tovaru na základe objednávok predajní - preprava hotových paliet na príslušné stopy výdaja,
- obsluha nízkozdvižných vozíkov alebo vysokozdvižných vozíkov,
- balenie paliet,
- príprava pomocných prostriedkov,
- kompletácia tovaru,
- komunikácia s oddelením výdaja tovaru ohľadom plánu stôp,
- spolupráca pri inventúrach skladu,
- udržovanie čistoty pracovného miesta v oblasti kompletácie skladu,
- pracovný čas: ranná aj poobedná zmena - možnosť vybrať si zmeny sám!

- priemerný plat je 1050 až 1250 € mesačne - v závislosti od pozície
- stravné lístky 5,85 €,
- zálohy už po 3 odpracovaných dňoch 2-krát týždenne,
- práca aj počas obdobia, kedy majú iné firmy odstávky,
- práca na pracovnú zmluvu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Potravinársky preukaz
Výpis z registra trestov
Preukaz na NZV alebo VZV v závislosti od voľnej pozície

Spoločnosť ATENA - SMART CARE s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Námestie Osloboditeľov, 3/B
Revúca, Komenského 40

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4029756  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac