Predajca pyrotechniky - Nové Mesto nad Váhom

ATENA – PERSONAL s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
1.12.2020
5,4 EUR/hod.+ príplatky za soboty, nedele + stravné lístky 4 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia so zákazníkmi,
- predaj pyrotechniky,
- práca s pokladňou,
- ranné a poobedné zmeny počas celého decembra vrátane víkendov, 24.12. a 31.12.

Viac informácií:

Stravné lístky 4 €
Bezplatný pyrotechnický kurz
Zálohy po 3 odpracovaných zmenách - u nás budete mať výplatu ešte pred Vianočnými sviatkami

V prípade záujmu nás kontaktujte na bezplatnú infolinku 0800 221 222 alebo nám pošlite svoju žiadosť na email [email protected]. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť
Potravinársky preukaz
Výpis z registra trestov

Spoločnosť ATENA je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Námestie Osloboditeľov 3/B
Revúca, Komenského 40

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3997391  Dátum zverejnenia: 9.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5,4 EUR/hod.