Operátor sekundárnych procesov

ATENA – PERSONAL s.r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ihneď, priebežne, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 050 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha výrobných zariadení v sekundárnych procesov : tepelné spracovanie, rovnanie, leštenie, brúsenie, CNC opracovanie, montáž, frézovanie, brúsenie, tavenie, odlievanie, finálna kontrola (technológia vysokotlakového liatia).
- Dodržiavanie technologických a bezpečnostných predpisov.

Viac info:

- Možnosť čerpania ZÁLOH každý pondelok a štvrtok
- Zaujímavé platové ohodnotenie
- Zaškolenie
- 13. a 14. plat
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Stravovanie priamo v jedálni spoločnosti
- Príplatky za zmennosť a sťažené prostredie nad rámec zákona
- Príspevok na DDS

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na email [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky a bezplatnej infolinke 0800 221 222. Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.
Pohovory plánujeme na každý pracovný deň.
Termíny nástupov sú taktiež každý pracovný deň.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Spoločnosť so sídlom v Žiari nad Hronom patrí do skupiny spoločnosti so sídlom v Monterrey, v Mexiku - najväčšieho dodávateľa hláv valcov a blokov motorov na svete. Produkty sa vyrábajú technológiou gravitačného liatia do kokíl a zodpovedajú najvyšším kritériám kvality v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SOU, OU – hutnického, resp. technického zamerania (výhodou).
- Manuálne zručnosti.
- Schopnosť kontinuálneho vzdelávania.
- Schopnosť prispôsobiť sa.
- Ochota pracovať na zmeny.
- Technické myslenie.

Spoločnosť ATENA je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Námestie Osloboditeľov 3/B
Revúca, Komenského 40

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3946567  Dátum zverejnenia: 4.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac