Personálny manažér s nemeckým jazykom - plat od 1200 € + bezplatné ubytovanie v centre mesta - pozícia je vhodná aj pre čerstvých absolventov

ATENA – PERSONAL s.r.o.

Miesto práce
Námestie SNP, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď, priebežne, dohodou
Od 1 200 EUR/mesiac+ prémie, priemerný plat je 1700 € mesačne + bezplatné ubytovanie v centre mesta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Telefonická komunikácia s nemecky hovoriacimi partnermi v oblasti ošetrovateľstva - vyžadujeme aktívnu znalosť nemeckého jazyka slovom aj písmom, ovládanie gramatickej a štylistickej stránky jazyka
- Vedenie výberových pohovorov - overovanie pracovných skúseností a znalosti nemeckého jazyka kandidátov
- Výber vhodných kandidátov pre voľné pracovné pozície v zahraničí
- Spracovávanie životopisov klientov v nemeckom jazyku, kompletizácia dokumentov potrebných pre prácu v zahraničí
- Spracovávanie pracovných ponúk
- Personálne poradenstvo pre zamestnaných klientov - telefonická HelpLine počas ich pobytu v zahraničí
- Práca s PC: Word, E – mail
- Stála pracovná doba od 8.00 hod. do 16.30 hod.
- Práca v multikultúrnej skupine zamestnancov

Viac info:

JOB VIDEO:

- Pracujte len od pondelka do piatku od 8:00 do 16:30
- Užite si voľno počas víkendov, sviatkov a každý podvečer od 16:30
- Športujte a relaxujte s kartou MULTISPORT
- Pre túto prácu stačí, ak budete ovládať len 1 cudzí jazyk a to nemecký
- Nemusíte ovládať prácu s počítačom na vysokej úrovni
- Budete mať zabezpečené ubytovanie úplne zadarmo počas celého pracovného pomeru v novozrekonštuovaných bytoch v centre mesta
- Dostanete najlepšie platové ohodnotenie v Banskobystrickom regióne
- Každomesačné odmeny sú viac ako 600 EUR
- Pracovná zmluva je ihneď po nástupe na dobu neurčitú
- Čaká Vás príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra
- Pravidelne pre našich zamestnancov realizujeme firemné akcie a teambuldingy na Slovensku aj v zahraničí
- Strava je zabezpečená formou Gastro kariet Calio
- Služobný smartfón aj na súkromné účely s internetom a neobmedzeným paušálom pre volanie v rámci EÚ
- Ubytovanie zabezpečené ihneď po nástupe do zamestnania v centre mesta v moderne zrekonštruovaných bytoch
- Možnosť uplatnenia uchádzačov z rôznych častí Európy
- Firemný koordinátor pomáha pri integrácií zamestnancov, ktorí sa presťahovali za prácou z iných miest alebo krajín Európy
- Zaškolenie do pracovných postupov v rámci spoločnosti
- Práca v mladom kolektíve
- Maximálna podpora nášho pracovného tímu
- Perspektívne zamestnanie v každoročne rastúcej spoločnosti
- Získate možnosť spoluvytvárať úspechy a rozvoj inovatívnej spoločnosti a tým sa plne profesionálne rozvíjať
- Pri vybraných pracovných pozíciách je možnosť zúčastniť sa zahraničných pracovných ciest
- Týždenne, mesačne, kvartálne a ročne realizujeme zaujímavé súťaže o atraktívne ceny

V prípade záujmu pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku spolu s fotografiou tváre a motivačný list v nemeckom jazyku na emailovú adresu [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky na našej bezplatnej infolinke 0800 221 222.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť ATENA je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť nemeckého jazyka slovom a písmom, ovládanie gramatickej a štylistickej stránky jazyka
- Príjemné a seriózne vystupovanie
- Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- Zodpovedný prístup k práci
- Tímový hráč
- Samostatnosť, spoľahlivosť, systematickosť
- Komunikatívnosť a empatia

Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Námestie Osloboditeľov 3/B
Revúca, Komenského 40

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3932933  Dátum zverejnenia: 4.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac