Vedúci ekonomického oddelenia v personálnej agentúre

ATENA - SMART CARE, s. r. o.

Miesto práce
Námestie SNP, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou (napr. od septembra)
Od 1 800 EUR/mesiacnástupná mzda je od 1800 do 3000 € v závislosti od skúseností a znalostí uchádzača + ubytovanie zdarma vo firemnom byte v centre mesta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pre našu personálnu agentúru vedúceho ekonomického oddelenia, ktorého hlavou náplňou práce bude:
- Zodpovednosť za bezproblémový chod ekonomického oddelenia v rámci spoločnosti.
- Vedenie, koordinovanie, motivovanie a hodnotenie pracovníkov na personálnom, mzdovom a účtovnom oddelení.
- Vedenie pravidelných týždenných a mesačných porád ekonomického oddelenia a kontrola plnenia úloh z nich vyplývajúcich.
- Plánovanie, riadenie a kontrolovanie všetkých finančných aktivít v rámci spoločnosti.
- Vypracovávanie rozpočtu, forecastov a finančného plánu.
- Riadenie a kontrolovanie cash flow spoločnosti.
- Vypracovávanie reportov a ich prezentovanie vedeniu spoločnosti.
- Zodpovednosť za controlling, účtovníctvo, mzdové účtovníctvo.
- Pravidelné vykonávanie finančných analýz, sledovanie nákladovosti spoločnosti ako aj jednotlivých projektov a predkladanie ekonomických analýz riaditeľovi spoločnosti.

Viac informácií:

Video:

Nadštandardné platové ohodnotenie 1800 až 3000 € v závislosti od skúseností a znalostí,
Žiadne nadčasy,
- Pracovný čas je možné dohodnúť (8:00 - 16:30, resp 7:00 - 15:30, 7:30 - 16:00 a pod.),
- Firma neustále investuje do automatizácie, čím sa zamestnancom zľahčuje ich práca,
- Nástup je možné dohodnúť napríklad od septembra,
Bezplatné ubytovanie v centre mesta v novozrekonštruovaných a plne zariadených bytoch,
- Možnosť navýšenia platu,
Výkonnostné prémie,
Príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra - môžete si pozrieť video cez nasledujúci link: https://www.youtube.com/watch?v=G6CPfST_7Og,
Strava zabezpečená formou gastro kariet Calio,
Služobný smartfón aj na súkromné účely s internetom a neobmedzeným paušálom pre volanie v rámci EÚ,
Maximálna podpora nášho pracovného tímu,
Perspektívne zamestnanie v každoročne rastúcej spoločnosti,
Pravidelné firemné akcie a teambuildingy na Slovensku aj v zahraničí,
Firemné výlety, ktoré sú organizované každé 3 mesiace,
Týždenne, mesačne, kvartálne a ročne realizujeme zaujímavé súťaže o atraktívne ceny

V prípade záujmu pošlite životopis na emailovú adresu [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pracovná pozícia je obsadzovaná do interného stavu našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
SOFTIP - Základy

Počet rokov praxe

5

- Požadujeme pracovné skúsenosti v poslednom období, minimálne 5 rokov
- Schopnosť samostatne účtovať.
- Znalosť programu SOFTIP je výhodou.
- Ukončené vysokoškolské vzdelanie.

Spoločnosť ATENA - SMART CARE s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Námestie Osloboditeľov, 3/B
Revúca, Komenského 40

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3930598  Dátum zverejnenia: 14.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac