Web developer v personálnej agentúre s bezplatným ubytovaním

ATENA – PERSONAL s.r.o.

Miesto práce
Námestie SNP, Banská Bystrica
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť ATENA hľadá šikovného Web developera do viac členného tímu, ktorý má na starosti vývoj a správu informačného systému.
Informačný systém je dlhodobým projektom, ktorý je aktívny už vyše 11 rokov a neustále sa vyvíja a inovuje. Tým Vám vieme garantovať získanie dlhodobého zamestnania. Informačný systém sa skladá z viacerých častí, ktoré sú postavené na Symfony 2 a Zend Framework 1. Na uskladňovanie dát je použitá relačná databáza MySQL.
Od uchádzača požadujeme, aby mal znalosti aspoň s jedným zo spomínaných framworkov. Anglický jazyk je potrebný, aby bol uchádzač schopný samostatne získavať informácie z dokumentácií a iných zdrojov.
Náš informačný systém neustále inovujeme a integrujeme nové technológie, preto je potrebné, aby bol uchádzač schopný prísť s vlastnými návrhmi a mal prehľad o aktuálnych technológiách používaných hlavne pri vývoji webových aplikácií, čím dochádza aj k neustálemu profesionálnemu rozvoju.
Súčasťou práce web developera bude starostlivosť o chod IT techniky - tlačiarne, skenery, PC, atď.

Viac informácii na:

VIDEO:

- Ubytovanie zabezpečené ihneď po nástupe do zamestnania v centre mesta v moderne zrekonštruovaných bytoch
- Priateľský, mladý, prevažne ženský kolektív
- Pracovná zmluva na dobu neurčitú
- Nadštandardné platové ohodnotenie
- Možnosť navýšenia platu
- Výkonnostné prémie
- Možnosť kariérneho rastu
- Príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra
- Zálohy môžete čerpať každý týždeň a to až do výšky 50% zo mzdy
- Strava zabezpečená formou Gastro kariet Calio
- Služobný smartfón aj na súkromné účely s internetom a neobmedzeným paušálom pre volanie v rámci EÚ
- Firemný koordinátor pomáha pri integrácií zamestnancov, ktorí sa presťahovali za prácou z iných miest a obcí
- Zaškolenie do pracovných postupov v rámci spoločnosti
- Práca v mladom kolektíve
- Maximálna podpora nášho pracovného tímu
- Perspektívne zamestnanie v každoročne rastúcej spoločnosti
- Získate možnosť spoluvytvárať úspechy a rozvoj inovatívnej spoločnosti a tým sa plne profesionálne rozvíjať Pravidelné firemné akcie a teambuildingy na Slovensku aj v zahraničí
- Firemné výlety, ktoré sú organizované každé 3 mesiace
- Poskytujeme možnosť zamestnať sa aj pre A) čerstvých absolventov stredných a vysokých škôl a B) zdravotne znevýhodneným občanom
- Pri vybraných pracovných pozíciách je možnosť zúčastniť sa zahraničných pracovných ciest
- Týždenne, mesačne, kvartálne a ročne realizujeme zaujímavé súťaže o atraktívne ceny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozícia je obsadzovaná do interného stavu našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, IT výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Ďalšie požadované znalosti:
• OOP – pokročilý
• Relačné databázy (MySQL, MariaDB,...) – pokročilý
• Objektovo relačné mapovanie (ORM)
• REST – pokročilý
• AJAX - pokročilý
• Znalosť aspoň jedného z MVC frameworkou Symfony alebo Zend
• GIT – základy

Výhodou
• AngularJS 1 / React
• Shell
• Python
• UNIX
• Java / Android

Požadované vlastnosti:
• komunikatívnosť
• zodpovednosť a schopnosť tvrdo pracovať
• samostatné a tvorivé myslenie
• pozitívny prístup k práci, učenlivosť
• záujem o vývoj web systému
• prax je výhodou

Spoločnosť ATENA je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Námestie Osloboditeľov 3/B
Revúca, Komenského 40

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3921208  Dátum zverejnenia: 8.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac