Operátorka výroby - Bratislava Ružinov - 2 zmeny

ATENA – PERSONAL s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, priebežne, dohodou
800 EUR/mesiac4,05 - 4,80 € / hod., priemerná mzda 800 € na mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca pri pracovnom stole v sede
- Výroba optických káblov
- Pri nástupe je zamestnanec zaškolený na všetky úkony súvisiace s výrobou optických káblov
- Následne je zamestnanec zaradený do pracovného procesu
- Pracuje sa v sede ale aj v stoji
- Zamestnanci sa po určitom čase môžu prestriedať pri pracovných činnostiach
- Teamleader usmerňuje a pomáha zamestnancom pri práci
- Nejedná sa o klasickú výrobu na linke

Pracovný čas
Pracuje sa v 2-zmennej prevádzke, 8 hodín denne: 06.00 - 14.30 hod., 13:30 - 22:00 hod.
Víkendy sú voľné, pracuje sa od pondelka do piatku, prípadne podľa potreby nadčasy, ktoré sú preplácané
Prestávky: jedna polhodinová obedová prestávka a jedna 15-minútová desiatová prestávka

Viac info na https://atena.sk/sk/offer/SK3022

- Ubytovanie v úplne novej ubytovni (zamestnanci si doplácajú len 1 EURO na noc) - z ubytovne je možné dochádzať pešo do práce = žiadne ďalšie náklady na cestovanie
- Zamestnanie na pracovnú zmluvu
- Zálohy už po 3 odpracovaných dňoch 2-krát týždenne
- Pracuje sa v čistom a teplom prostredí
- Práca v priateľskom kolektíve
- Zamestnanec si môže vybrať, či sa bude stravovať vo firme alebo bude dostávať stravné lístky
- Káva ja zabezpečená bezplatne pre všetkých zamestnancov
- Po zapracovaní a osvedčení môže prejsť uchádzač do kmeňového stavu spoločnosti
- Uzamykateľné skrinky v šatniach
- Relaxačná miestnosť, kde je zabezpečená chladnička a mikrovlnka, kde si môžu zamestnanci uložiť stravu, ktorú si prinesú z domu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná:
Spoločnosť sa orientuje najmä na dizajn, vývoj a výrobu komponentov a subsystémov používaných v oblasti vláknovej optiky -slúžiac zákazníkom po celom svete. Na trhu pôsobí od roku 1995. Ako dizajnér a výrobca pasívnych optických komponentov s
dôrazom na kvalitu a inovačné postupy má množstvo spokojných zákazníkov v Európe, USA a Číne. Viacvláknové produkty sú hlavné riešenia pre dátové centrá.

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na email [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky a bezplatnej infolinke 0800 221 222. Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.
Pohovory plánujeme na každý pracovný deň.
Termíny nástupov sú taktiež každý pracovný deň.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť
Flexibilita
Lojálnosť
Samostatnosť
Manuálna zručnosť
Dobrý zrak - okuliare nie sú problém, ale uchádzač musí vedieť rozoznávať farby
Pozícia je vhodná len pre ženy, nakoľko vyžadujeme jemnocit v rukách

Spoločnosť ATENA je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Námestie Osloboditeľov 3/B
Revúca, Komenského 40

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3625982  Dátum zverejnenia: 21.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac4,05 - 4,80 € / hod., priemerná mzda 800 € na mesiac