Operátorka výroby - Bratislava Ružinov - len na 1 zmenu

ATENA - SMART CARE, s. r. o.

Miesto práce
Ružinov
Termín nástupu
ihneď, priebežne, dohodou
3,60 - 4,80 € na hodinu v hrubom, priemerný plat 800 € na mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na výrobnej linke v konkrétnej výrobnej operácii
Výroba optických káblov
Pri nástupe je zamestnanec zaškolený na všetky úkony súvisiace s výrobou optických káblov
Následne je zamestnanec zaradený do pracovného procesu
Pracuje sa v sede ale aj v stoji
Zamestnanci sa po určitom čase môžu prestriedať pri pracovných činnostiach
Teamleader usmerňuje a pomáha zamestnancom pri práci
Nejedná sa o klasickú výrobu na linke
Pracovný čas
Pracuje sa v 1-zmennej prevádzke, 8 hodín denne: 06.00 - 14.30 hod.
Víkendy sú voľné, pracuje sa od pondelka do piatku, prípadne podľa potreby nadčasy, ktoré sú preplácané
Prestávky: jedna polhodinová obedová prestávka a jedna 15-minútová desiatová prestávka

Zamestnanie na pracovnú zmluvu
Zálohy už po 3 odpracovaných dňoch 2-krát týždenne
Pracuje sa v čistom a teplom prostredí
Práca v priateľskom kolektíve
Zamestnanec si môže vybrať, či sa bude stravovať vo firme alebo bude dostávať stravné lístky
Káva ja zabezpečená bezplatne pre všetkých zamestnancov
Po zapracovaní a osvedčení môže prejsť uchádzač do kmeňového stavu spoločnosti
Uzamykateľné skrinky v šatniach
Relaxačná miestnosť, kde je zabezpečená chladnička a mikrovlnka, kde si môžu zamestnanci uložiť stravu, ktorú si prinesú z domu
Možnosť ubytovania v blízkosti firmy na ubytovni vzdialenej 25 minú pešo od miesta výkonu práce - žiadne ďalšie náklady na
cestovanie

Uprednostňujeme uchádzačov, ktorí majú trvalý alebo prechodný pobyt v Bratislave a blízkom okolí.
Ubytovanie je možné na ubytovni v Ružinove, odkiaľ je dobrá prístupnosť z autobusovej aj železničnej stanici. Izby sú 3-lôžkové, sociálne zariadenie je na izbe.
V prípade, že uchádzač býva ďalej ako 100 km od Bratislavy, zamestnávateľ bude prispievať na ubytovanie.
Zamestnanec si hradí 1€/deň na ubytovanie a zvyšnú čiastku prepláca zamestnávateľ.
Ubytovňa sa nachádza v blízkosti firmy, približne 25 minút pešo od miesta výkonu práce.

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na emailovú adresu [email protected] alebo nás telefonicky kontaktujte na našej bezplatnej infolinke 0800 221 222.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť sa orientuje najmä na dizajn, vývoj a výrobu komponentov a subsystémov používaných v oblasti vláknovej optiky -slúžiac zákazníkom po celom svete. Na trhu pôsobí od roku 1995. Ako dizajnér a výrobca pasívnych optických komponentov s
dôrazom na kvalitu a inovačné postupy má množstvo spokojných zákazníkov v Európe, USA a Číne. Viacvláknové produkty sú hlavné riešenia pre dátové centrá.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť
Flexibilita
Lojálnosť
Samostatnosť
Manuálna zručnosť
Dobrý zrak - okuliare nie sú problém, ale uchádzač musí vedieť rozoznávať farby
Pozícia je vhodná len pre ženy, nakoľko vyžadujeme jemnocit v rukách

Spoločnosť ATENA - SMART CARE s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Námestie Osloboditeľov, 3/B
Revúca, Komenského 40

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3575914  Dátum zverejnenia: 10.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,60 - 4,80 € na hodinu v hrubom, priemerný plat 800 € na mesiac