Chyžná /upratovačka v 4* a 5* hoteloch Amsterdam

ATENA - SMART CARE, s. r. o.

Miesto práce
Amsterdam, Holandsko
Termín nástupu
počas celého roka
Mzdové podmienky (brutto)
10,62 EUR / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Upratovanie izieb v 4* a 5 * Hoteloch Amsterdam
- Práca je vhodná aj pre mužov, ktorí majú predchádzajúce skúsenosti s touto prácou minimálne 1 rok
- Práca na holandskú zmluvu
- Plat 10,62 euro/ hodina/ v hrubom
- Práca v Amsterdame, minimálne 38 hodín týždenne
- Kandidáti si musia zabezpečiť vlastnú prepravu do Holandska
- Skúsenosti v danom obore sú výhodou.

Viac info:

Zamestnanie na HOLANDSKÚ PRACOVNÚ ZMLUVU
Vhodné aj pre dvojice a skupiny osôb (Práca je vhodná pre ženy aj mužov)
Ubytovanie zabezpečené
Pomôžeme s dopravou
Nástup možný ihneď
Výborná lokalita
Bez žiadnych poplatkov za sprostredkovanie práce

Prosím zašlite nám Váš životopis na [email protected] v slovenskom jazyku alebo nás kontaktujte telefonicky na bezplatnej infolinke 0800 221 222. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Uchádzači o prácu v zahraničí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Vodičský preukaz výhodou
- Páry iba v prípade, že jeden z nich má vodičský preukaz. Kandidáti nikdy nepracujú spolu.
- Žiadne viditeľné tetovanie alebo piercing .
- Kandidáti si musia vziať so sebou vlastné oblečenie a obuv. Oblečenie a topánky musia byť čierne.
- Vek minimálne 22 rokov.

Ďalšie požiadavky na prax
- Muži musia mať minimálne 1 rok skúseností

Spoločnosť ATENA - SMART CARE s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Námestie Osloboditeľov, 3/B
Revúca, Komenského 40

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3564631  Dátum zverejnenia: 21.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10,62 EUR / hodina