Személyzeti konzulens (Personálny konzultant - pobočka Maďarsko)

ATENA - SMART CARE, s. r. o.

A munkavégzés helye
Nyíregyháza, Magyarország
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal
Bérfeltételek (bruttó)
180 000 HUF, Átlagos fizetés 254 144 HUF

- Aktivitások, amelyek összeköttetésben vannak az alkalmazottak toborzásával, szelektáló állásinterjúk az érdeklődőkkel, az érdeklődők regisztrációja, a szerződési dokumentáció elkészítése és ellenőrzése, amely szükséges a regisztrációhoz és ennek nyilvántartása.
- Új, munka után érdeklődők aktív keresése, a kliensek értesítése a lehetőségeikről a munkapiacon (új marketing eszközök keresése az általunk nyújtott szolgáltatások propagálására)
- Személyi tanácsadás a munka után érdeklődők számára
- Aktív kommunikáció a munkaügyi hivatallal, rekvalifikációs tanfolyamok rendezőivel, esetleg a városok és falvak képviselőivel - telefonos kommunikáció és személyes találkozás
- Személyes érintkezés a fiókban a munka iránt érdeklődőkkel
- Dokumentációk összefoglalása
-Telefonos és email kommunikáció intézése
- Kisebb vásárlások intézése
- Levelezés feldolgozása

Egyéb béren kívüli juttatások

A munkaszerződés határozatlan időre
Az étkezést Gasztronómiai kártya formájában nyújtják
A próbaidő lejártával, azaz 3 hónap után fizetésemelés lehetséges
Szolgálati okostelefon
Kellemes munkakörnyezet és vállalati kultúra
Munka fiatal csapatban
Maximális támogatás csapatunktól
A cég egyre nagyobb foglalkoztatási kilátásokkal bír
Része lesz a siker megteremtésének és a cég fejlődésének, és ezáltal teljes mértékben fejlesztheti önmagát szakmailag
Rendszeres céges rendezvények - Csapatépítés

A vállalat rövid jellemzői.
Az Atena – Personal Consulting, s.r.o. Munkaerő-Közvetítő Ügynökség egy dinamikusan fejlődő személyzetfejlesztési és tanácsadó ügynökség, amely nemzetközi szinten főleg Közép- és Kelet- Európából közvetít munkaerőt Európa összes államába.
A vállalat célja, hogy Európa-szerte teljes körű szolgáltatásokat nyújtson a vállalatok számára a munkaerőpiacon, valamint a megfelelő pályázók kiválasztása a szükséges pozíciókra, és garantálja az álláskeresők számára a maximális türelmet és bizalmat, mikor külföldi munkát keresnek.
A vállalat elképzelése, hogy megbízható és helyes partnerré váljon mind a jelölt oldalán, mind pedig a munkahelyet elfoglaló szervezet és cég részéről.

Itt talál meg minket:

Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Mlynská 27
Revúca, Komenského 40

Információk a kiválasztási folyamatról

Érdeklődés esetén kérjük, küldje el önéletrajzát a [email protected] e-mail címre magyar nyelven és motivációs lapon magyar nyelven. Felveheti velünk a kapcsolatot az alábbi számon:
+421917661068, +421908723867, +421918856690

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

A vállalat közvetítési engedély birtokosa. (Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.)

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Magyar nyelv - Mesterfok (C2)

Egyéb ismeretek

Gépírás - Haladó
Microsoft Word - Haladó
Microsoft Excel - Haladó
Microsoft PowerPoint - Haladó

- Személyes fejlődés
- Előadói készség
- Önállóság
- Kommunikáció
- Kreativitás
- Döntéshozatal
- Kifinomult íráskészség
- Kifinomult szóbeli kifejezés, véleménynyilvánítás
- Céltudatosság
- Kezdeményezés
- Kommunikációs készség
- Jó emlékezőképesség
- Figyelmesség

Spoločnosť ATENA – PERSONAL CONSULTING s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott
ID: 3522015  Dátum zverejnenia: 22.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 180 000 HUF, Átlagos fizetés 254 144 HUF