Montážnik /Kontrolór kvality / Vodič VZV v Považskej Bystrici

ATENA - SMART CARE, s. r. o.

Miesto práce
Považská Bystrica
448 - 600 €/brutto + príplatky, zálohy 2-krát týždenne. Možnosť dosiahnutia platu až do výšky 800€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie montážnych a demontážnych prác
Práca prevažne v stoji
Jednoduchá manuálna práca
Teamleader usmerňuje a pomáha zamestnancom pri práci
Práca na výrobnej linke
Montovanie plastových komponentov pre automobilový priemysel
Pracuje sa v skupinkách na montážnej linke, nie je to klasická pásová výroba
Výrobné procesy sú jednoduché a manuálne vykonávané
Práca nie je fyzicky náročná

Pracovný čas
2-zmenná prevádzka:
Ranná: 6:00 - 14:00
Poobedná: 14:00 - 22:00
alebo
3-zmenná prevádzka:
Nočná: 22:00 - 06:00

Viac info:

JOB VIDEO:

Práca v zahraničnej spoločnosti v čistom a modernom prostredí v priateľskom kolektíve
Stravovanie je zabezpečené formou gastro kariet Calio - výška stravnej jednotky je 3,60 EUR
Možnosť profesijného rastu - pre šikovných pracovníkov možnosť pracovať ako majster výroby alebo teamleader sekcie, vo výnimočných prípadoch možnosť kariérneho postupu až na pozíciu inžiniera
Autobusová a železničná stanica sú len 10 minút peši od miesta výkonu práce
Oddychová zóna v areáli spoločnosti
Bufet, automaty na občerstvenie
Možnosť vyskúšať si prácu a v prípade nespokojnosti možnosť zrušiť pracovný pomer
Vianočné balíčky
Bohatý sociálny program
Možnosť čerpania záloh každý pondelok a štvrtok

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca stabilne na slovenskom trhu už viac ako 10 rokov. Špecializujú sa na výrobu interiérových komponentov z plastov a textílií pre najväčšie automobilky na Slovensku ako sú Hyundai Motor Czech s. r. o., Kia Motors Slovakia s. r. o., Volkswagen Slovakia a. s. Spoločnosť získala prestížne ocenenia kvality, a to v oblasti výroby a interiérových dielov. Je to prosperujúca spoločnosť, ktorá neustále rozširuje výrobu, materiálno - technickú základňu a zabezpečuje tak svojim zamestnancom stabilnú prácu a kariérny rast v modernom prostredí a ústretovom kolektíve. Firma má doposiaľ vyše 800 zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť
Zodpovednosť
Pracovitosť
Ochota pracovať na zmeny
Prax nie je podmienkou
Pracovná pozícia je vhodná pre ženy, mužov, páry, absolventov a aj starších uchádzačov

Spoločnosť ATENA - SMART CARE s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Námestie Osloboditeľov, 3/B
Revúca, Komenského 40

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3519973  Dátum zverejnenia: 3.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 448 - 600 €/brutto + príplatky, zálohy 2-krát týždenne. Možnosť dosiahnutia platu až do výšky 800€