IT technik v personálnej agentúre

ATENA - SMART CARE, s. r. o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat 800 € na mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme IT technika do nášho viac-členného tímu. Pracovná pozícia zahŕňa:
- starostlivosť o chod IT techniky - tlačiarne, skenery, PC, atď.
- zabezpečuje systémový dozor nad výpočtovou technikou spoločnosti, konfiguruje systémové prostredie jednotlivých počítačov spoločnosti,
- zabezpečuje periodickú profylaktiku informačných systémov spoločnosti a jednotlivých pracovných staníc,
- zabezpečuje ochranu počítačov a lokálnej siete pred vírusmi a deštrukčnými programami,
- komplexne zodpovedá za správu a v rámci dohodnutých záručných a obchodných podmienok aj za výkon a riadenie údržby, servisu a opráv HW a SW lokálnych počítačových sietí ako aj samostatných zariadení,
- vykonáva analýzu potrieb výpočtovej techniky a na jej základe odporúča nákup resp. opravy, servis a modernizáciu techniky,
- vykonáva školenia užívateľov informačných systémov v oblasti obsluhy technických prostriedkov výpočtovej techniky, mobilných zariadení a pri zavádzaní a zmenách informačných systémov jednotlivých pracovísk,
- zodpovedá za správnosť vedenia evidencie výpočtovej techniky, mobilných zariadení s príslušenstvom v spoločnosti a ich fyzické prideľovanie,
- zabezpečuje inštaláciu SW na koncových staniciach a mobilných zariadeniach,
- denné, týždenné a mesačné reporty za zodpovedajúcu oblasť,
- pracovné činnosti podľa zadania nadriadeného (malé opravy, správa vozového parku, reklama...)

Viac info: https://atena.sk/sk/offer/sk1922

Pracovná zmluva na dobu neurčitú
Nadštandardné platové ohodnotenie
Možnosť navýšenia platu
Výkonnostné prémie
Možnosť kariérneho rastu
Príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra
Zálohy môžete čerpať každý týždeň a to až do výšky 50% zo mzdy
Strava zabezpečená formou Gastro kariet Calio
Služobný smartfón aj na súkromné účely s internetom a neobmedzeným paušálom pre volanie v rámci EÚ
Firemný koordinátor pomáha pri integrácií zamestnancov, ktorí sa presťahovali za prácou z iných miest a obcí
Zaškolenie do pracovných postupov v rámci spoločnosti
Práca v mladom kolektíve
Maximálna podpora nášho pracovného tímu
Perspektívne zamestnanie v každoročne rastúcej spoločnosti
Získate možnosť spoluvytvárať úspechy a rozvoj inovatívnej spoločnosti a tým sa plne profesionálne rozvíjať
Pravidelné firemné akcie a teambuildingy na Slovensku aj v zahraničí
Firemné výlety, ktoré sú organizované každé 3 mesiace
Poskytujeme možnosť zamestnať sa aj pre A) čerstvých absolventov stredných a vysokých škôl a B) zdravotne znevýhodneným občanom
Pri vybraných pracovných pozíciách je možnosť zúčastniť sa zahraničných pracovných ciest
Týždenne, mesačne, kvartálne a ročne realizujeme zaujímavé súťaže o atraktívne ceny

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na emailovú adresu [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky na našej bezplatnej infolinke 0800 221 222.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť ATENA – PERSONAL CONSULTING s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Mlynská 27
Revúca, Komenského 40

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
PHP - Základy
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Súčasťou tejto práce sú zriedkavé služobné cesty, preto požadujeme vodičský preukaz sk B.

Spoločnosť ATENA - SMART CARE s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.

Košice, Námestie Osloboditeľov, 3/B

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3510958  Dátum zverejnenia: 8.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat 800 € na mesiac