Pracovník do výroby - Banská Bystrica

ATENA - SMART CARE, s. r. o.

Miesto práce
Banská Bystrica, Banskobystrický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 700 € na mesiac v hrubom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obrábanie odliatkov
Práca na CNC strojoch a sústruhoch
Pravidelná údržba elektrotechnických zariadení a CNC strojov a zabezpečovanie ich plnej funkčnosti.
Vykonávanie pravidelnej kontroly jednotlivých zariadení podľa kontrolného plánu.
Operatívne riešenie vzniknutých problémov na rozvádzačoch a iných elektrotechnických zariadeniach.
Vedenie a pravidelná aktualizácia prevádzkových denníkov.
Čítanie technickej dokumentácie a dodržiavanie pracovných postupov v nadväznosti na dokumentáciu.
Navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia, rozvádzačov, hlavných a vedľajších vypínačov a výstražných tabuliek.
Pripájanie, zapájanie a odpájanie zásuviek, rozvádzačov, vypínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov a iných elektrických zariadení.
Dodržiavanie interných smerníc a noriem a takisto rešpektovanie BOZP (bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci).
Znalosť používania elektrikárskych nástrojov a prístrojov.
Pomocné práce vo výrobe podľa potrieb
Práca s bremenami je uľahčená žeriavom, ktorý dvíha ťažšie kusy

Pracovný čas:
Trojzmenný pracovný režim:
Ranná: 05:45 - 13:45
Poobedná: 13:45 - 21:45
Nočná: 21:45 - 05:45

Viac info o ponuke:

- Práca v stabilnej spoločnosti.
- Po odpracovaní 2 týždňov je možnosť čerpania zálohy vo výške 1/2 odpracovanej odmeny.
- Bohatý sociálny program.
- Rodinná firma.
- Doprava na všetky zmeny.
- Čisté a teplé prostredie.
- Ochranné pracovné podmienky.
- Zamestnanie v priateľskom kolektíve.
- Zamestnanie na pracovnú zmluvu.
- Dlhodobé zamestnanie.

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na emailovú adresu [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky na bezplatnej infolinke 0800 221 222.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Rozvíjajúca sa spoločnosť zameraná na výrobu mechanických komponentov na CNC strojoch pre priemyselný a automobilový priemysel (poľnohospodárske a cestné mechanizmy).

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť
Manuálna zručnosť
Fyzická zdatnosť
Dôslednosť
Spoľahlivosť
Zodpovednosť
Pozornosť

Spoločnosť ATENA - SMART CARE s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Námestie Osloboditeľov, 3/B
Revúca, Komenského 40

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3220553  Dátum zverejnenia: 20.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 700 € na mesiac v hrubom