Junior Architekt

Ateliér ForZet (Ing.arch. Tamara Závodná)

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ateliér ForZet hľadá architekta/architektku do ateliéru s osobným prístupom ku klientom aj kolegom. Od nového kolegu/kolegyne požadujeme kreatívne myslenie a estetické cítenie, základné technicko-stavebné znalosti, schopnosť pracovať v tíme aj samostatne, zodpovdený prístup. Ponúkame možnosť úzko spolupracovať na zaujímavých a rôznorodých projektoch, získať skúsenosti a náhľad do viacerých oblastí tvorby a stavebníctva, príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy.

Náplňou práce bude:
- práca na architektonických projektoch od štúdií po projekčnú dokumentáciu stavby /dokumentácia na úrady, projekt pre realizáciu stavby, dielenská dokumentácia/
- práca na návrhoch interiérov od projekčných prác po dohľad nad realizáciou
- tvorba podkladov pre prezentáciu projektov

Nutné znalosti:
- AutoCAD /2D/ - pokročilý
- SketchUp /3D/ - pokročilý
- Adobe Photoshop - základy
- Adobe InDesign alebo CorelDraw - základy
- Microsoft Excel - základy
- znalosť anglického jazyka je výhodou

Práca na živnosť, dlhodobá spolupráca, full-time.
CV a stručné portfólio pošlite na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektúra, Pozemné stavby

Ateliér ForZet - architektonický ateliér pod vedením ing.arch.Juraja Závodného a ing.arch.Tamary Závodnej.
ID: 3638592  Dátum zverejnenia: 7.4.2019