Obchodný zástupca - atechcomp.sk

ATECH.NET s.r.o.

Osada Reviczkého 38, 946 03 Kolárovo, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
FIX + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najdôležitejšími úlohami sú starostlivosť o existujúcich a vyhľadávanie nových obchodných partnerov a oddané riešenie ich otázok a problémov.

Úlohy:
• Pracovný týždeň: 4 dni strávené návštevou obchodných partnerov (celá Slovenská republika) a 1 deň v Kolárove, v kancelárii
• Starostlivosť o existujúcich obchodných partnerov
• Vyhľadávanie nových obchodných partnerov
• Osobná návšteva obchodných partnerov v Slovenskej republike
• Telefonická/emailová komunikácia s obchodnými partnermi
• Budovanie a udržiavanie dlhodobých obchodných vzťahov
• Plnenie stanoveného plánu spoločnosti
• Pravidelné vyhľadávanie nových nápadov a riešení

• Služobné vozidlo, notebook a telefón
• Zúčastnenie sa na odborných školeniach
• Pravidelné vzdelávanie v rámci firmy s významným vedomostným repertoárom
• Mladý tím pripravený dosiahnuť naše ciele
• Možnosť významného kariérneho rastu
• Min. 3-ročný kariérny plán ihneď po nástupe
• Vlastne vyvinuté systémy, ktoré zrýchľujú a uľahčujú prácu
• Vzrušujúce úlohy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

A

Je dôležité, aby bol náš budúci kolega poriadkumilovný, precízny a aby s radosťou
vykonával rozmanité a výzvami plné dôležité úlohy. Ideálnym uchádzačom je
osoba, ktorej je práca s ľuďmi dôverne známa a pravidelne s nimi
komunikuje osobne alebo prostredníctvom telefónu/emailu. Trpezlivo si vypočuje
zákazníkov a nájde najlepšie riešenie na ich problémy. Nevie si predstaviť, aby žil svoj
každodenný život bez stálych ľudských vzťahov.

• Komunikačné schopnosti
• Schopnosť riešiť konflikty
• Skúsenosti s predajom/zákazníckym servisom
• Skúsenosti s predajom/zákazníckym servisom v IT sfére sú výhodou
• Plynulé ovládanie slovenského jazyka (anglický jazyk výhodou, maďarský jazyk extra výhodou)
• Otvorená, trpezlivá a pozitívna osobnosť

ATECH.NET – VYRIEŠIME TO

Činnosť obnovovania počítačov sme začali budovať v roku 2011, keď sme zistili, že ľudia nepotrebujú zbytočne predražené IT zariadenia s príliš veľkým výkonom, pretože ich potreby v plnej miere uspokoja aj niekoľkoročné obnovené počítače. Vďaka tomuto riešeniu sme boli schopní obslúžiť široké spektrum našej klientely, a to rentabilne a šetrne k životnému prostrediu.

A tak dnes, v roku 2017 spolu s 25 kolegami pracujeme na tom, aby sa stala naša firma vedúcou na trhu obnovených IT zariadení v Európe.

Naša činnosť pozostáva z dvoch častí. V prvom rade ide o odkúpenie počítačov a notebookov od veľkých firiem, ktoré následne podrobujeme odborným testom a samotnému procesu repasovania/obnovenia. Vďaka tomu ponúkame našim zákazníkom vysokokvalifikované obnovené produkty, na ktoré sa vzťahuje 2-ročná záručná doba. Ďalej nasleduje online predaj produktov cez našu malo a veľkoobchodnú sieť, usilujúc sa pritom dosiahnuť maximálnu spokojnosť zákazníkov.

Poslanie firmy:
Náš mladý tím si vytýčil za cieľ znížiť množstvo elektronického odpadu v Európe prostredníctvom obnovovania nepotrebných zariadení veľkých firiem a ich následný predaj za zlomok pôvodných cien.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Osada Reviczkého 38
94603 Kolárovo
www.atechcomp.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Imrich Zuber
Tel.: 0911 628 585
E-mail: poslať životopis
ID: 3188222   Dátum zverejnenia: 6.10.2017