Distribučný pracovník (skladník + vodič)

ATC-JR, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
750 - 1 200 EUR/mesiacMzda je zložená z fixnej a províznej zložky podľa mesačných výsledkov pobočky. Základná mzda je 750€. Po započítaní prémiovej zložky sa jedná o mzdu vo výške min. 1100-1200€ brutto. Pracovná doba je len v pracovných dňoch od 6,30 do 15,00.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava tovaru v sklade na expedíciu a rozkladanie tovaru pri príjme, distribúcia potravinárskeho tovaru zákazníkom, výber a odvod hotovosti, starostlivosť o pridelené vozidlo, sledovanie povinnej údržby a servisu na pridelené vozidlo.

- práca v stabilnej spoločnosti
- práca v mladom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Výber bude uskutočnený formou výberového konania.
Štruktúrovaný životopis posielajte e-mailom na adresu [email protected] najneskôr do 22.08.2022 do 10:00 hod.!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vodič, skladník potravinárskeho tovaru - výhodou

Požiadavky:
zdravotný preukaz
oprávnenie na VZV
fyzická zdatnosť
bezúhonnosť

Naša spoločnosť vznikla v roku 1993 výhradne ako slovenská spoločnosť a je ňou až doposiaľ. S viac ako 29 ročnými skúsenosťami prináša vo svojej činnosti profesionálnosť, odbornosť, kvalitu a vždy nové trendy odskúšané pod záštitou odborníkov a "nadšencov". Zamestnáva viac ako 90 zamestnancov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1123900  Dátum zverejnenia: 15.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac