Obchodný manažér v oblasti technickej správy budov

ATALIAN SK s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď/dohodou
2 000 EUR/mesiaczákladná mzda závisí od skúsenosti kandidáta + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

My, ATALIAN - líder na trhu facility managementu, hľadáme do nášho dynamického tímu kolegu alebo kolegyňu, ktorý/-á prepojí naše obchodné a FM oddelenia, prinesie nové zákazky v oblasti FM (Facility manažment), bude nielen obchodným ale hlavne odborným partnerom našich potenciálnych klientov, spracuje cenové ponuky riešení pre klientov.
Dostane od oboch našich tímov (obchod a FM) plnú podporu, hľadáme tímového hráča.
Ak sa viete orientovať v našom segmente a máte obchodný ťah na bránu, analytické a technické zmýšľanie, ak ste pripravení stať sa členom silného úspešného tímu, tak hľadáme práve Vás.

Náplň práce v bodoch:
- aktívne oslovovanie potenciálnych zákazníkov a identifikovanie nových obchodných príležitostí v oblasti FM
- implementovanie nových projektov
- komunikácia a osobný kontakt s potenciálnymi / existujúcimi zákazníkmi
- prezentácia služieb novým potenciálnymi zákazníkom
- analyzovanie potrieb potencionálneho zákazníka
- tvorba cenových ponúk a kalkulácii – zodpovednosť za cenotvorbu
- vedenie obchodných rokovaní, vypracovávanie kalkulácií a cenových ponúk
- príprava plánov a vyjednávanie obchodných podmienok spolupráce
- pravidelný reporting vlastnej činnosti a obchodných výsledkov
- príprava zmluvnej dokumentácie s klientom
- tvorba obchodnej stratégie

- plná podpora od našich tímov
- transparentný a motivujúci systém odmeňovania
- medzinárodné know-how
- príjemné pracovné prostredie v centre mesta
- multisport karty
- služobné vozidlo, notebook a mobilný telefón aj na súkromné účely
- flexibilný pracovný čas

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v ATALIAN. V súvislosti s touto pozíciou budeme oslovovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú dané podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Podmienkou sú skúsenosti v oblasti FM
- Výborné komunikačné, prezentačné a
vyjednávacie schopnosti
- Analytické a technické zmýšľanie
- Schopnosť samostatnej práce, ale aj tímový
hráč
- Skúsenosti s obchodnou pozíciou, alebo
danosť stať sa obchodníkom
- Organizačné schopnosti a efektívny time
manažment
- Schopnosť navrhovať a implementovať
technické riešenia
- Pozícia je spojená s cestovaním (SK)

Spoločnosť ATALIAN SK, s.r.o je súčasťou nadnárodného koncernu ATALIAN GLOBAL SERVICES a je zároveň jednotkou na slovenskom trhu. Spoločnosť poskytuje upratovacie služby a v tejto oblasti patríme medzi spoločnosti, ktoré zaisťujú kompletné služby na vysokej úrovni.
V oblasti údržby zelene spolupracujeme s našimi zákazníkmi pri realizácii komplexnej údržby zelene a záhrad vrátane všetkého sortimentu služieb údržby zelene a vonkajších plôch.
Zabezpečujeme technickú správu objektov a široké portfólio služieb facility managementu založené na individuálnom prístupe ku každému klientovi.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
Zaslaním životopisu ako dotknutá osoba dobrovoľne udeľujem podľa § 13 ods. 1 a § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon“) súhlas so spracúvaním poskytnutých osobných údajov prevádzkovateľovi (ATALIAN SK) v rozsahu titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, tel. číslo, emailová adresa, vzdelanie, prax, iné údaje v rozsahu životopisu a motivačného listu, a to na účely zaradenia do evidencie uchádzačov o zamestnanie.
Súhlas udeľujem na dobu 6 mesiacov. Udelený súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním žiadosti na emailovú adresu prevádzkovateľa alebo písomnej žiadosti na adresu sídla prevádzkovateľa.
Podrobnejšie informácie o právach dotknutej osoby a spracúvaní osobných údajov na účely evidencie uchádzačov nájdete na www.atalian.sk

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3800212  Dátum zverejnenia: 8.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac